סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

קמפיין פיקסי גרביים

מאת: הלידרים | 28 במרץ 2019

סלבס: 10 מתוך 10

 

גל זהבי

 

אנג’ל ברנס

 

View this post on Instagram

מאוהבת בקולקציית פופ ארט של פיקסי 😍 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Angel Juli (@angelbaranes) on

 

 

דניאל לוי

View this post on Instagram

השילוב המנצח! קולקציית הפופ ארט של pixie 🔛 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Danielle Levy | דניאל לוי (@daniellevy01) on

 

אלכס סמולסקין

ליזה ביך

בר מינאלי

View this post on Instagram

תודה לפיקסי על מארז סופר מגניב עם גרביים היסטריות 😍 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Wild Flower 🌺 (@bar_miniely) on

רומי פרנקל

View this post on Instagram

Good morning w my perfect @pixie_il #pixie_il

A post shared by Romi Frenkel | רומי פרנקל (@romifrenkel) on

 

בר סנדלר

רועי סנדלר

View this post on Instagram

The way i love to sing with @pixie_il קולקציית פופ-ארט 🍑 #pixie_il

A post shared by Roee sendler – רועי סנדלר (@roee_sendler) on

אביחי דיי

View this post on Instagram

Matching outfits @pixie_il #pixie_il 🍒

A post shared by Avihay Dei (@avihay_dei) on

 

מיקרו: 47 מתוך 49

נועם וקסלר

 

View this post on Instagram

גם פיקסי יודעים מה הפרי האהוב עליי || 🍍😍 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Noam Vakzler | נעם וקסלר (@noamvakzler) on

 

רותם פריהיטר

View this post on Instagram

Have a pixie day🍓 @pixie_il #pixie_ll

A post shared by Rotem Frihiter (@rotem_fr) on

 

ניצן יהונתן

אליס גולדין

רז ישראלי

View this post on Instagram

My pixie crazy socks @pixie_il #pixie_il

A post shared by Raz Israeli | רז ישראלי 🎤 (@razisraeli2) on

אלה גולן

עדן אלמסרי

שקד בר סיני

View this post on Instagram

The new perfect @pixie_il 🍑 #pixie_il

A post shared by Shaked Bar Sinai (@shaked_barsinai) on

נוי גמליאל

View this post on Instagram

Peachy match by pixie . 🍑 @pixie_il #pixie_il

A post shared by N O Y G A M L I E L (@noygamliel) on

יריב שהרבני

View this post on Instagram

Hey @pixie_il 🍓🥤🧦 #pixie_il

A post shared by Yariv Shaharabani (@yariv_shaharabani) on

דניאל אביסריס

View this post on Instagram

גם באביב פיקסי דואגים לי לגרביים מושלמות 🧦💙 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Daniel Avisris (@danielavisris) on

 

לירי כהן

View this post on Instagram

Summer, me and my pixie are waiting for you.. @pixie_il #pixie_il 🥥

A post shared by LIRI COHEN ✈ (@liricohen) on

חן אברהם

ספיר קפלן

View this post on Instagram

The @pixie_il way קולקציית פופ-ארט 🍑 #pixie_il

A post shared by Sapir Kaplan (@sapir.kaplan) on

יעל עבדי

View this post on Instagram

זה חדש , זה טעים , וזה מתאים בול לגרביים שלי🧦 #pixie_il @pixie_il

A post shared by @ yaelabadi124 on

דנה קושניר

רועי קזום

View this post on Instagram

definitely my favorite drink @pixie_il #pixie_il

A post shared by Roie Kazoom (@roie_kazoom) on

 

ליאן אורן

אריאל חרזי

View this post on Instagram

HELLO PIXIE //• @pixie_il #pixie_il

A post shared by ariel harazi (@arielharazi) on

פאולינה צירלין

View this post on Instagram

Pixies mood🧚‍♀️🧚‍♀️#pixie_il @pixie_il

A post shared by Paulina Tsirlin (@misstsirlin) on

נוי גמליאל

 

View this post on Instagram

Peachy match by pixie . 🍑 @pixie_il #pixie_il

A post shared by N O Y G A M L I E L (@noygamliel) on

הילה לוי

View this post on Instagram

Hello pixie 👋🏽 @pixie_il #pixie_il

A post shared by 🌴🌸 Hila Levi 🌸🌴 (@hila_levi1) on

ספיר מרלוב

View this post on Instagram

תודה לפיקסי על מארז מפנק וגרביים מדליקות Time to drink pixie! @pixie_il #pixie_il

A post shared by 💎Sapir Marlov💎 (@sapir_marlov) on

חני ינאי

ורד דרוגבוצקי

 

איתמר אביב

View this post on Instagram

Anywhere, Anytime @pixie_il #pixie_il #sponsored

A post shared by Itamar Aviv 🌵 (@itamush) on

קורל הרשקוביץ

ירון לב

רובי דרסלר

 

View this post on Instagram

כשהגרביים שלי מתאימות לפיקסי 💛🍍 @pixie_il #pixie_il #yellow #pineapples #silverchair_ii

A post shared by Rubi (@rubidresler) on

סתיו טלר

 

דיאנה בול

 

View this post on Instagram

Boker ananas #pixie_il @pixie_il 🍍

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ 𝓓𝓲𝓪𝓷𝓪 𝓑𝓾𝓵𝓵 (@di.bull) on

 

אופק מזרחי

 

נטלי ישראל

View this post on Instagram

קולקציית פופ ארט של פיקסי, גם טעים וגם בול אני🍍 #pixie_il @pixie_il

A post shared by Natali Israel 95 (@natali_israell) on

ויקטוריה מרדר

View this post on Instagram

SomeOne @pixie_il ❓#pixie_il

A post shared by V I K Δ M Δ R D E R (@vika_marder) on

דניאל רוסו

View this post on Instagram

In love with my @pixie_il #pixie_il

A post shared by Daniel Russo 🥀 (@_daniel_russo) on

עידן נפתלי

לילך דרפלר

פז בן שבת

View this post on Instagram

𝔾𝕠 ℙ𝕀𝕏𝕀𝔼 𝕠𝕣 𝕘𝕠 𝕙𝕠𝕞𝕖. #pixie_il @pixie_il

A post shared by Paz Ben Shabat ♡ (@pazbenshabat) on

לינוי לצרס

יערה כהן

אליס טרסב

View this post on Instagram

New pixie, New addiction, New plavors, New matching socks🍍🤩 #pixie_il @pixie_il

A post shared by Alice Startsev (@alice_startsev) on

אופיר פישל

View this post on Instagram

ᴴᴱᴸᴸᴼ ᴾᴵˣᴵᴱ 🍑 #pixie_il @pixie_il

A post shared by OFIR FISHEL (@ofirfishel) on

 

מאי פרסקו

View this post on Instagram

תודה לפיקסי על המארז המהמם 😍 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Mαყ 🌎 (@may_pascaru) on

רון חלימי

View this post on Instagram

Day with my pixie 🧚‍♀️ #pixie_il @pixie_il

A post shared by RON HALIMI (@im_ron_halimi) on

עדי כהן

View this post on Instagram

הכל פיקסי 🍓 @pixie_il #pixie_il

A post shared by Adi Cohen (@adidi_cohen) on

אפריל הראל

View this post on Instagram

@pixie_il #pixie_il 🍓 קולקציות הפופ ארט של פיקסי🍓

A post shared by April Harell🧚🏻‍♀️ (@april15h) on

בר סכר

 

View this post on Instagram

pop art collection || @pixie_il #pixie_il 🍭

A post shared by Bar Secher (@barsecher) on

עידו אלקסלסי