סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

לא תאמינו כמה היוטיובר בן ה-7 הרוויח בשנה על פתיחת צעצועים

מאת: תמיר ילינק | 13 בפברואר 2019

כמה כסף אתם עשיתם שהייתם בני 7 שפתחתם את הצעצועים שלכם? אנחנו כמעט בטוחים שלא את הסכומים האלה

אנחנו חיים בעידן של  יוטיוב אבל זה כבר חדשות ישנות. ילדים מעריצים עכשיו כוכבי יוטייוב כמו שאנחנו הערצנו את בריטני ואת כריסטינה. אתר שיתוף הוידאו הוא כבר לא רק מקום להעלות קטעי וידאו מצחיקים שלכם ושל החברים שלכם עושים דברים מגוחכים,  בשנת 2018 הוא הפך לאתר השני הכי פופולרי בעולם. עם האבולוציה והשינוי של יוטיוב עצמו, באה הטרנספורמציה של מה שמכונה “כוכבי יוטיוב”. יוטיוב השיקה את הקריירות המוצלחות של אמנים רבים ברחבי העולם והיא גם ביתם של משפיענים רבים, מאפרים,בלוגרים ואנשים שמייצרים תוכן מצחיק.

התחלת קריירה ביוטיוב והפיכה ליוטיובר יכולה להיות מאוד משתלמת כמו למשל היוטויובר הזה בן ה-7 שעשה 22 מיליון דולר בשנה אחת על ידי פרסום סרטים שבהם כל מה שהוא עושה זה לפתוח צעצועים.

תכירו את ריאן, הוא פתח ערוץ יוטיוב במרץ 2015 ויש לו כבר 18 מיליון מינויים בערוץ היוטיוב שלו, לערוץ היוטיוב קוראים “Ryan ToysReview” לכל קטע וידאו שבו הוא פותח צעצועים יש בממוצע מיליון צפיות. בשנת 2016 הוא הוכרז ככוכב הרשת הכי צעיר בעולם. מחודש יוני 2017 עד יוני 2018 ריאן הרוויח לא פחות מ-22 מיליון דולר, וגם קיבל המון צעצועים במתנה.

גם לכם יש השפעה ברשת? לחצו כאן והצטרפו ללידרים

יוטיובר בן 7

יוטיובר בן 7

יוטיובר בן 7

יוטיובר בן 7

יוטיובר בן 7

יוטיובר בן 7