סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

כך תדעו שאתם עם הלידרים הנכונים

מאת: הלידרים | 19 באוקטובר 2018

כך תדעו שאתם עובדים או מדברים עם חברת הלידרים הנכונה, המדריך השלם:

אתם כבר לא יודעים עם איזו חברת לידרים אתם מדברים? צוות העובדים במשרד הלידרים מקבלים לאחרונה הרבה פניות בפייסבוק, באינסטגרם ובעיקר במייל של מובילי דעה שהתבלבלו עם חברות עם שם דומה לנו, אז החלטנו לעשות לכם סדר, כך תדעו שאתם בקשר עם הלידרים הנכונים:

 

אתר:

הדומיין של האתר שלנו הוא www.leaders.co.il כשם החברה שלנו, שימו לב לשם הדומיין שאתם באתרים אחרים עם שמות דומים לנו. האתר שלנו הוא היחיד שהוא גם אתר תוכן ולא אתר תדמית, כבר מעל 3 מיליון אנשים בארץ היו באתר הזה, סביר להניח שגם אתם.

פייסבוק

איך תדעו שאתם בפייסבוק הנכון? שימו לב שיש וי כחול בצד, הוי הכחול בצד אומר שפייסבוק אישרו שזה הדף האמיתי והרשמי של המותג LEADERS בישראל. תג האימות הכחול  מיידע אנשים שדף זה בעלי עניין ציבורי. שימו לב גם לכמות העוקבים, אצלנו יש מעל 80 אלף. הפייסבוק שלנו גם נפתח ראשון עם השם LEADERS בתאריך 25.10.12 ( תבדקו את זה בדף).

הלידרים

מייל:

המייל שלנו הוא info@leaders.co.il בלי תוספות לפני, אחרי או ראשי תיבות של המילה LEADERS.

 

 

אינסטגרם:

האינסטגרם שלנו הוא leaders.co.il עם מעל 20 אלך עוקבים, כתוב הלידרים בעברית בלוגו. גם האינסטגרם שלנו נפתח ראשון עם השם LEADERS תבדקו את זה.

הלידרים

 

 

מנוע חיפוש משפיענים

אם אתם רוצים להירשם למנוע חיפוש המשפיענים הראשון בישראל ולקבל יותר הצעות ממותגים, זה רק אצלנו למרות ניסיון פרסום של מנוע חיפוש דומה לנו.

להרשמה לחצו כאן