סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

המעצבת ההישראלית שחר אבנט מלבישה את ביונסה

מאת: Tamir Yellinek | 6 באוקטובר 2018

המעצבת שחר אבנט עושה זאת שוב ! ומלבישה את ביונסה בשמלה שנייה במסע ההופעות שלה שמתקיים במשך שלושת החודשים האחרונים.

כעת נחשפת השמלה השנייה אותה עיצבה  שחר אבנט לבקשתה של ביונסה לטור ההופעות הנוכחי. שמלה לבנה זו מצטרפת לשמלה נוספת שעיצבה המעצבת לזמרת ומלווה אותה בשלושה החודשים האחרונים על במות בכל העולם ולשמלה אדומה המעטרת את ספר התמונות של האלבום של הזמרת.

שחר אבנט

צילום: אינסטגרם

שחר אבנט (30), בוגרת שנקר בהצטיינות  עושה את הבלתי יאומן בשנה האחרונה. המעצבת הצעירה שהתחילה מדירת חדר קטנה בפלורנטין הגיעה עד לטור ההופעות הענק של הזמרת ביונסה. המעצבת מטריפה את מגזיני האופנה בעולם: ווג האיטלקי שסימן אותה כאחת מהמעצבות המבטיחות, הזמרת זנדאיה שכיכבה במגזין W האמריקאי ואיך לא שיתוף פעולה עם האחת והיחידה, ביונסה.

מלבד ביונסה חולקת הדיווה הבינלאומית את החיבה למעצבת עם דיווה מקומית שזכתה לחיבוק מכל העולם, זוכת האירוויזיון , נטע ברזילי, לה עיצבה את הקימונו הצבעוני והמפורסם המעטר את תמונת הביצוע לשיר הזוכה “טוי” .

שיתוף הפעולה התחיל כאשר עיצבה לזמרת במיוחד שמלת טול אדומה עבור צילומי האלבום המשותף עם ג’יי זי, מה שגרם לביונסה ולצוות להתאהב במעצבת הישראלית והמשיך לשיתוף פעולה בטור ההופעות הנוכחי, שם הזמרת חושפת שמלה נוספת בעיצובה, שמלת הטול המפורסמת.

שחר אבנט

צילום: אינסטגרם

 

במהלך הטור שם במשך כשלושה חודשים לובשת ביונסה את השמלה של המעצבת התקשרה הסטייליסטית של הדיווה במהלך הטור לבקשתה ודרשה משחר לעצב שמלה נוספת באופן מידי לטור ההופעות הנוכחי. והיום זה קרה שוב ! ביונסה עלתה לבמה שוב בעיצוב נוסף של המעצבת הצעירה.

את פריטים הקולקציה ניתן לרכוש בסטודיו  חדש אליו עברה המעצבת בחודש האחרון. הסטודיו של שחר בדומה ליצירות האומנות שלה נראה כמו מוזיאון הנצחה לעיצובים הייחודיים ועוצרי הנשימה שלה.

שחר אבנט

המעצבת שחר אבנט צילום יחצ