סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

למה קים קרדשיאן ווסט תגיע לישראל במרץ הקרוב?

מאת: תמיר ילינק | 12 בספטמבר 2018

תרשמו ביומן קים קרדשיאן ווסט, אחת הכוכבות המפורסמות בעולם מגיעה לביקור בארץ הקודש.

מותג משקפי השמש המצליח, קרולינה למקה ברלין, הכריזה הבוקר על שיתוף פעולה עם הכוכבת הבינלאומית קים קרדשיאן ווסט, כחלק מהתרחבות החברה בחו”ל. במסגרת השותפות צפויה קרדשיאן להפוך לפרזנטורית של המותג, לצידה של בר רפאלי – השתיים ידגמנו יחד כבר בעונת קיץ 2019. במסגרת השת”פ תהיה קרדשיאן אחראית על יצירת ליין משקפיים בעיצובה שיכלול מהדורה מוגבלת של מוצרים.

קים קרדשיאן וסט


צילום: שוקה כהן בתמונה מימין לשמאל רון רוטר, בר רפאלי ואורן בר גיל

 

בנוסף, הוכרז הבוקר כי קרדשיאן תגיע, במסגרת שיתוף הפעולה, לביקור בישראל בחודש מרץ הקרוב. לרגל ההתרחבות בשוק הבינלאומי והכניסה לשוק האמריקאי, קרולינה למקה ברלין בחרה בלא אחרת מהאישה הכי מפורסמת בארה״ב, קים קרדשיאן, להיות הפנים של המותג, למשך שנתיים, החל מעונת קיץ 2019.

כנסו לעקוב אחרי הלידרים באינסטגרם, מעניין שם

קים קרדשיאן ווסט היא אחת הכוכבות המפורסמות בעולם, מעצבת אופנה, אשת עסקים ודוגמנית אמריקאית. בעשור האחרון היא מככבת בסדרת הריאליטי “משפחת קרדשיאן” ביחד עם משפחתה. קרדשיאן נשואה בשלישית לראפר המצליח קניה וסט ולהם שלושה ילדים. בחודש יוני האחרון זכתה קרדשיאן בפרס המשפיענית בטקס פרסי האופנה הנחשק של אמריקה.

קרולינה למקה ברלין הינה חברת בתוך קבוצת “הודיס” הכוללת חמישה מותגים: הודיס, טופ טן, קרולינה למקה, פאלו ריטייל במסגרת המותג “אורבניקה” ואיי.סי.סי תחת הסכמי זיכיון ורישיון למותג “Accessorize”. לאחרונה נמכרה קבוצת הודיס לחברת קסטרו.