סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

הלבנת שיניים: 5 ערכות ביתיות שאתם חייבים לנסות

מאת: הלידרים | 25 ביולי 2018

מי לא רוצה להבהיר את השיניים שלו כדי להיראות טוב יותר ולהציג חיוך מושלם? אספנו עבורכם 5 ערכות מומלצות שבעזרתן תוכלו להשיג הלבנת שיניים מושלמת

הלבנת שיניים זה כבר הליך פשוט שאפשר לעשות לבד בבית ללא צורך לגשת למרפאה. היום ההליך הוא הרבה יותר מהיר, נוח ויעיל, כשאתם אומרים שהכל אצלכם דבש, אתם בטח לא מתכוונים לצבע השיניים שלכם, ואם כן אז לא באמת הכל דבש. בואו להלבין את הסוגיה הזו, אתם משתדלים כל כך להיראות מיליון דולר, בכל יום, מוציאים אלפי שקלים בחודש על בגדים, נעליים, איפור ובושם, אבל כשאתם מגיעים לאירוע חברתי אתם מוצאים את עצמכם מדברים בפה סגור, אז לא עוד אספנו עבורכם 5 ערכות מומלצות להלבנת שיניים שאתם פשוט חייבים לנסות.

כנסו לעקוב אחרי הלידרים באינסטגרם

הלבנת שיניים

 

הלבנת שיניים Crest whitestrips 3D advanced vivid Crest

ערכת ההלבנה הביתית של Crest מכילה 14 מעטפות, בהם 2 פסי הדבקה אחד לשיניים העליונות ואחד לתחתונות. פסי ההלבנה מעוצבים בצורה המותאמת לצורת השיניים ונדבקים אליהם בעזרת טכנולוגית הדבקה חדישה. הם לא ירפו עד ששיניכם יחזרו לצבעם המקורי. פסי ההלבנה של קרסט מצופים הלבנה peroxide, בו משתמשים מיטב רופאי השיניים בארץ ובעולם. תוך 14 יום בלבד, פעמיים ביום למשך חצי שעה, השיניים שלכם יקבלו את הגוון הרצוי והטבעי להם לבן, נקי ומבריק, ובלי שהוצאתם מאות שקלים על טיפולים לא נעימים שגוזלים מכם זמן רב.

מחיר מומלץ: 229 ש”ח

הלבנת שיניים

 

 

 

הלבנת שיניים BlanX

בלאנקס ערכת טיפול להלבנת שיניים. בעל אפקט הלבנה מיידי. מלבינה עד 4 רמות גוון תוך שבועיים. מלבין שיניים ביעילות, מסיר חיידקים הגורמים לפלאק ולעששת ומסייע לשמור על חניכיים בריאות ולחות. אפקט נראה לעין מהשימוש הראשון הודות לנוסחה הכחולה!

מחיר מומלץ: 80 ש”ח

הלבנת שיניים

 

הלבנת שיניים GOSMILE

המוצר הזה הוא מציע עט/ מברשת שעושה את תהליך הלבנת השיניים נוח יותר לשימוש, המוצר עוזר ליצור חיוך לבן וגם לשמור עליו לאורך זמן, מצוין עבור אנשים בתנועה.

מחיר מומלץ: 90 ש”ח

הלבנת שיניים

 

משחת במבוק טבעית להלבנת שיניים

משחת שיניים ייחודית שעשויה מבמבוק להלבנת השיניים שמסירה כתמים של קפה,סיגריות אבנית וגם מסייעת במניעת ריח רע מהפה. הוראות שימוש: לצחצח עם משחה רגילה ולאחר מכן לצחצח מס’ דקות עם משחת הבמבוק, להשאיר כמה דקות על השיניים ולשטוף. עשוי מחומרים טבעיים בלבד.

מחיר מומלץ: 39 ש”ח

הלבנת שיניים

 

מדבקות להלבנת שיניים

הערכה מכילה מדבקות לניקיון מושלם של השיניים ולחיוך של מיליון דולר! יעילות, ונותנות לשיניים גוון לבן ומבריק, הן מכילות את הרכיב הבטוח לשימוש ובהמלצת רופאי השיניים. מושלם לכלות, חתנים, שושבינים ולכל אירוע או לכל אחד שמעוניין בחיוך מושלם במחיר נוח.

מחיר מומלץ: 149 ש”ח + מע”מ

הלבנת שיניים