סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

מה מונע מבן זוגה של בריטני ספירס להציע לה נישואין?

מאת: רון גולדשטיין | 13 ביוני 2018

בריטני ספירס ובן זוגה סם אשגרי כבר קוראים אחד לשניה בעל ואישה. אז מה מונע מסם לכרוע ברך ולשלוף טבעת?

מערכת היחסים של כוכבת הפופ בריטני ספירס עם בן זוגה הנוכחי סם אשגארי, שהתחיל כרקדן בצוות הרקדנים של המופע של הזמרת, נמצאת במקום הטוב ביותר שהיא הייתה. השניים כבר דיווחו כי הם רוצים להתחתן אבל קיים דבר אחד שעוצר בעדם לעשות את הצעד הזה. לדבר הזה קוראים אבא של בריטני. “בריטני מעולם לא הייתה מאושרת כמו שהיא מאושרת היום” אמר מקור המקורב לבריטני. “היא כבר הייתה מתחתנת איתו, אבל אבא שלה לא הסכים. הוא נזהר מאוד מפני כל מי שמנסה להתקרב לבתו. אבל זה לא כל כך עצר את בריטני שכבר קוראת לסם בעלי ואילו סם כבר מכנה את בריטני אישתו. בריטני מוכנה באלף אחוזים לבלות את שארית חייה לצידו של סם ואילו מהצד השני סם אמר יותר מפעם אחת שהוא מרגיש בדיוק את אותו הדבר. סם גם אמר שהוא מוכן לחכות כמה שצריך בכדי לקבל את ברכתו של אביה של בריטני, וזה כל כך רומנטי”

אינסטגרם

הסבלנות של סם בהחלט מראה את הדאגה שלו לבריטני, ולמרות שאנחנו לגמרי מבינים את נקיטת הזהירות של אביה של בריטני. אחרי הניסיונות הקודמים שלה בחיי הנישואין טוב לראות שהיא מאושרת, ואנחנו רק מקווים שבקרוב נראה את הבלונדינית האהובה עלינו בכל העולם מתחת לחופה.

בנוסף ליחסים של בריטני עם סם, היא גם עושה כותרות ברשתות החברתיות כשהיא מציגה תמונות של עצמה עם גוף שרירי להפליא. בריטני מוכיחה שגם אחרי כל מה שהיא עברה היא יודעת לשמור על עצמה ועל הגוף שלה, שרבים יגידו שהיה חלק במה שהביא אותה לאן שהיא נמצאת היום. בין אם היא לובשת מכנסיים קצרים או בגד ים, בריטני תמיד נראית בריאה ואנחנו אוהבים לראות את המראה שלה.