סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

התיק שכל אושיית אינסטגרם חייבת לקיץ

מאת: רון גולדשטיין | 10 ביוני 2018

אם גם אתן מרגישות שהקיץ הגיע ועוד לא מצאתן את הפריט שיהיה הלהיט של הקיץ! אתן יכולות להפסיק לחפש, מצאנו!

 

 

בשנה שעברה היו אלה הנעליים האלה שכבשו את בנות האינסטגרם

 

Taking on @beautycon for @seventeen today ?? #beautyconNYC

A post shared by Kelsey Stiegman (@klstieg) on

 

השנה כל הבנות באינסטגרם שלכם יהיו מאובזרות באקססורי הבא : תיק עץ

זה אולי נשמע לכם קצת מוזר אבל התיקים הסופר שיקים האלה הם הפריט החם של הקיץ שכבר בימים אלה משתלט על הפיד של כולם.

בטח כבר ראיתם את כל הבלוגריות האהובות עליכן נושאות אותם – הם עשויים לחלוטין מבמבוק והם לא אטומים לחלוטין , ככה  שאת יכולה לחשוף לעולם את כל הפריטים הכי אינטימיים שאת שומרת בתיק שלך בלי להתבייש.

עיצוב סלי הפיקניק הארוגים זכו לפופולריות ראשונה ביפן, בשנות הארבעים. עכשיו, התיקים בצורת חצי מעגל חוזרים – הודות למותג Cult Gaia – והם צוברים תאוצה במהירות ומשגעים את כל האינטרנט.

התיקים מגיעים במגוון צבעים כמו שחור, לבן, אדום וגם צבע טבעי של עץ הבמבוק. כשתראו את התמונות באינסטגרם של הבנות עם התיקים גם אתן תרצו אחד כזה לעצמכן!

 

Until further notice celebrate everything. Life is a celebration ? don’t wait for special moments…the fact that you woke up today is reason enough to celebrate ??? #throwback? ______________________________________________ Até ordens superiores comemore tudo. A vida é uma bênção não espero por momentos especiais para celebra-lá. Só o facto de teres acordada hoje é motivo mais do que suficiente para celebração ? – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – #gingham #cultgaia #melanin #fashionista #fashionblogger #purse #summerstyle #outfitideas #africanprint #fashiondiaries #instagood #vivaavida #africanfashion #details #fashionista #gingham #ankarastyles #ankara #fashionbombdaily

A post shared by Irondina Bizeul (@makuto_style) on

COURTESY

 

 

קישור לקניה