סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

סנדרה הו עונה לכל מי שתוהה אם כריסטינה יאנג תחזור איי פעם לאנטומיה של גריי

מאת: רון גולדשטיין | 10 ביוני 2018

בועד שמעריצים רבים ממשיכים לפנטז על חזרתה של סנדרה הו לדמותה של כריסטינה יאנג, נראה כי הכוכבת לא כל כך מתלהבת מהרעיון.

 

 

לאחת מחברות הקאסט המקוריות של האנטומיה של גריי סנדרה הו יש תשובה לכל מי שתוהה אם היא מתכוונת לחזור לדרמה הרפואית המצליחה, וזו לא בטוח הייתה התשובה שהמעריצים רצו לשמוע.

“אני מקבל את השאלה באופן קבוע, ואני עונה על זה באמת על סמך מה אני מרגיש באותו יום – והיום הוא לא.”

תשובתה של הו נשמעת די החלטית. השחקנית גילמה את תפקידה של כריסטינה יאנג במשך 10 עונות, לפני שעזבה את התוכנית ב2013. חמש שנים לאחר מכן, מככבת הו בסדרת פשע חדשה בשם להרוג את איב. בעוד שהו מאוד מוצלחת בסדרה החדשה, המעריצים של האנטומיה של גריי עדיין מקווים שהשחקנית תחזור יום אחד לסדרה.

בעוד שסנדרה ככל הנראה לא תחזור לאנטומיה של גריי היא אסירת תודה למעריצים של הסדרה. וכפי איך שזה נראה מעריצי הסדרה אינם היחידים שאכפת להם מכריסטינה יאנג האהובה מאוד. הו שיתפה את תחושותיה לגבי הדמות ואמרה:

“אני גם אוהבת את כריסטינה. אני כל הזמן המומה מהתגובות שאני עדיין מקבלת ממעריצים, זה כל כך מדהים, וזה משמח אותי. זה נותן לי כמות עצומה של סיפוק כי אתה יודע שאתה עושה עבודה טובה כשנשים מתנהגים ככה גם אחרי שעזבת. והדרך היחידה שאני חושבת שאני יכולה לעשות עבודה טובה היא להישאר נאמנה למצפן הפנימי שלי”

באותו הריאיון סיפרה סנדרה על חיבתה הרבה לדמויות שהיא משחקת. כמה שחקנים ברי מזל מספיק כדי לקבל תפקיד אחד שהם באמת אוהבים בקריירה שלהם? ושו כבר קיבלה שניים לפי טענתה. אחרי חמישה מועמדויות לאמי על תפקידה ככריסטינה יאנג באנטומיה, העיניים נשואות לראות האם הו תקבל מועמדות גם על תפקידה בלהרוג את איב.

להרוג את איב תעלה בקרוב עם עונתה השנייה, שעליה צפויה לקבל מועמדות לאמי כשחקנית ראשית בסדרה ואפילו אולי להתמודד אל מול חברתה הטובה אלן פומפאו הלא היא מרדית גריי.