סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

קורטני וקלואי מגיבות להתעלמות של קייתלין ג’נר מהן בפוסט יום האם שלה

מאת: רון גולדשטיין | 15 במאי 2018

קורטני וקלואי קרדשיאן נדהמו לגלות שנשארו בחוץ בפוסט יום האם של קייתלין ג’נר. מקור המקורב לשתיים מספר על התחושות, העצב, וגם הציפייה שדבר כזה יקרה מצד קייטלין.

קייטלין ג’נר, בת  ה- 68, שכחה או שכחה בכוונה להתייחס לקלואי קרדשיאן, וקורטני קרדשיאן, בפוסט אותו העלתה לחשבון האינסטגרם שלה, ונמחק מאז יום האם, והן לגמרי עצבניות על זה. אתמול (ב) נחגג ברחבי ארצות הברית יום האם, המוכר לכולנו כיום בו אנו אומרים תודה ומעריכים את האמהות שלנו על כל מה שהן עשו בשבילנו. סלבס רבים העלו תמונות שלהם עם האמהות שלהם ברשתות החברתיות וכתבו מילות תודה והערכה לאמם היקרה. אבל מישהי אחת בחרה להתעלם משתי אמהות חשובות בחייה, קייטלין ג’נר, שהעלתה פוסט בו היא מברכת את בתה קיילי, את קריס, ואת קים, מבלי להגיד מילה על קלואי או קורתני.

מקור המקורב לקלואי סיפר מה קרה כשהשתיים גילו על הפוסט, או יותר נכון על חוסר הפוסט. “קלואי וקורטני לא הופתעו כשנודע להם שקייטלין התעלמה מהם על ידי הוצאתם ממחווה של יום האם,” אמר המקור. “קלואי מרגישה שקייטלין ממשיכה להראות את הצבעים האמיתיים שלה בכך שהיא מתנהגת בדרכים לא מכובדות כאלה”.


כשזה מגיע לזה, שתי האחיות הרגישו שזה אישי. “הן קורטני והן קלואי נפגעו והתאכזבו מהפעולות של קייטלין, והן חושבות שהיא יכולה להיות יותר רגישה ומתחשבות למשפחה”, המשיך המקור. קייטלין פרסמה תמונה של קיילי מחזיקה את בתה החדשה סטורמי בצירוף תמונה של קריס וקים. בנוסף לתמונות, כתבה קייטלין, “ברכה לכל כך הרבה אמהות מדהימות בחיי.” וזה מעלה את השאלה – אה, קייטלין, מה עם קלואי או קורטני?

לקלואי ככל הנראה כבר היה יום אם מיובש מבחינה נפשית. “קלואי היתה כל כך רגשית כל היום, והיו רגעים רבים שבהם היתה מאושרת יותר מתמיד, אוחזת בתינוקת טרו, בוכה דמעות של שמחה, “אמר מקור המקורב לקלואי. “ואז היו פעמים אחרות כשהיתה עצובה, החמיצה את משפחתה והרגישה לבד. יחד עם דמעות השמחה שלה, האמא החדשה נאבקה בדמעות של עצבות כשהתגעגעה להיות עם האחיות שלה “.

את הפוסט של קייטלין לא תוכלו למצוא באינסטגרם מאחר והוא נמחק כמה שעות אחרי שעלה.