סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

רשת הבורסה לתכשיטים מציגה: פתיחת עונת החתונות עם 40% הנחה על כל טבעות האירוסין!

מאת: הלידרים | 14 במאי 2018

רשת הבורסה לתכשיטים, הרשת הוותיקה ביותר בישראל, והמובילה את ענף תכשיטי היהלומים, מציעה את המבחר הגדול ביותר של טבעות אירוסין עשויות זהב ומשובצות יהלומים, בעיצוב בלעדי, בהתאמה אישית, באיכות הגבוהה ביותר ועכשיו לכבוד השקת הקולקציה החדשה ופתיחת עונת “הצעות הנישואין” גם במבצע מיוחד של 40% הנחה על כל טבעות האירוסין.

רשת הבורסה לתכשיטים, המובילה את ענף התכשיטים בישראל עם מבחר ענק של תכשיטי זהב ויהלומים יוקרתיים בעיצובים ייחודיים משיקה בימים אלה את קולקציית טבעות האירוסין הגדולה.

הקולקציה עוצבה על ידי מעצבי הרשת בהתאם לסטנדרטים ומגמות בינלאומיות והיא מיוצרת במפעלי הרשת בישראל. בהתאם למגמות האופנה השולטות בעולם התכשיטים בכלל ובתחום טבעות האירוסין בפרט, הקולקציה כוללת מבחר של טבעות סוליטר משובצות עם יהלום במרכזן (יהלומים בגדלים שונים לפי בחירת הלקוח) בעיצובים שונים וגם עם יהלומים נוספים המשובצים בטבעת.

צילום: יח”צ

 

 

 

 

 

צילום: יח”צ

רשת הבורסה לתכשיטים מתחייבת למבחר טבעות האירוסין הגדול בישראל – והכל MADE IN ISRAEL

היהלומים באיכות הגבוהה ביותר במחיר המשתלם ביותר: רשת הבורסה לתכשיטים מתחייבת לשיבוץ ל-REAL DIAMONDS – יהלומים אמתיים טבעיים באיכויות הגבוהות ביותר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

 

האיכות הגבוהה ביותר: הרשת מתחייבת לטבעות באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כאשר לכל טבעת יהלום מצורף כרטיס אחריות מיוחד ליהלומים המשובצים בטבעת. בכרטיס תיאור מלא של היהלום, ניקיון, צבע ואיכות שהרשת מתחייבת אליהם. כיום, רק ברשת הבורסה לתכשיטים תוכלו לקבל כרטיס אחריות מיוחד שבו מצוינים כל פרטי האבנים המשובצים בתכשיט להם מתחייבת הרשת.

צילום: יח”צ

טבעות בהתאמה אישית: בכדי לשמור על האיכות המקסימלית של הטבעת, הטבעת היא טבעת חדשה לפי מידת האצבע הספציפית של הכלה ולא טבעת מהמדף אשר הוגדלה/הוקטנה. כל הטבעות מיוצרות באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר במפעלי הרשת בישראל, עוברות את מבדקי האיכות הקפדניים של הרשת וכן אישור מכון התקנים הישראלי.

טבעת אירוסין מהיום למחר: הרשת מציעה גמישות מקסימלית בהזמנות, כולל בטווחי זמן קצרים ביותר.

 

 

לרגל השקת הקולקציה מציעה הרשת 40% על מגוון ענק של טבעות אירוסין בעיצובים שונים.

את פריטי הקולקציה ניתן להשיג ב-15 חנויות הרשת ברחבי הארץ ובאתר הרשת www.thebursa.co.il