סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

דרמת בית החולים החדשה שמאיימת לכבוש את הלב של כולנו

מאת: רון גולדשטיין | 14 במאי 2018

כבר מזמן גילנו שאחת החולשות הגדולות ביותר שלנו הם רופאים, אבל כאלה כמו באנטומיה או במרפאה פרטית, לא האמיתיים. סדרת דרמה חדשה של רשת NBC מאיימת לכבוש את הלבבות של כולנו בסתיו הקרוב.

 

רשת NBC שיחררה את לוח השידורים החדש שלה לקראת סתיו 2018-2019 והציגה כמה מהתוכניות החדשות שיצטרפו למשפחה, וינסו לכבוש את לב הצופים ברחבי העולם.

הסדרה הראשונה שצפויה לעלות נקראת אמסטרדם החדשה, שהיא בעצם דרמת בית חולים כמו שכולנו אוהבים. הסדרה תשודר בימי שלישי בשעה 10 מייד אחרי העונה החדשה הצפוייה של הסדרה המצליחה החיים עצמם. “פרק הפיילוט של אמסטרדם החדשה הפיל אותנו מהרגליים” סיפר אחד מהבכירים בnbc “אהבנו את הסדרה עוד משלבי הפיתוח, היא פשוט התחברה כל כך יפה”

יש בה רופא ייחודי מאוד בעולם שבו יש כמה סדרות רפואיות שם בחוץ”, הוא המשיך, וציטט במיוחד את “שיקגו מד” של אן-בי-סי, ואת הסטודנט הראשון של ABC והיכה את “הדוקטור הטוב” כדוגמאות.

בימי שני באותה השעה תוכלו לצפות בסדרת הדרמה החדשה “מניפסט” שתשודר מיד אחרי דה וויס האמריקאית והפופולארית ביותר. הסיפור המוזר של הסדרה מדבר על צוות מטוס ונוסעיו שתקועים במטוס באוויר ומגלים שחמש שנים חלפו בזמן שהם היו באוויר.

MANIFEST — “Pilot” — Pictured: (l-r) Josh Dallas as Ben Stone, Jack Messina as Cal Stone — (Photo by: Craig Blankenhorn/NBC/Warner Brothers)

את משבצת הקומדיות ימשיכו לתפוס סדרות כמו עונה שנייה לחידוש של הסדרה האהובה וויל וגרייס, שחזרה למסכים לא מזמן, והמקום הטוב.

דרמות חדשות  שצפויות לעלות בהמשך השנה הן “הכפר”, “האויב מבפנים”, “InBetween” והקומדיה החדשה “אבי”, יחד עם העונה השישית של תחיית “ברוקלין תשע תשעה” והעונה השנייה של “בנות טובות”

ברשת ABC  לא נשארו אדישים והודיעו לא מזמן על עונה חדשה של האנטומיה של גריי שמגיעה בעונה 15, ועשתה סערה ברשת בעקבות פיטורן של שתיים מהשחקניות המרכזיות. ואם אתם לא כל כך להוטים לחכות עד לסתיו העונה השנייה של הסדרה המצליחה 13 סיבות, עולה בעוד יומיים בנטפליקס. בקיצור יש למה לצפות!