סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

לא עוצרות לרגע: האחיות קרדשיאן ביציאה אופנתית עושות ביזנס

מאת: רון גולדשטיין | 9 במאי 2018

האחיות לבית משפחת קרדשיאן לא נרגעו מאירועי המאט גאלה ביום שני בערב, וכבר אתמול יצאו יחד עם אמן כריס, לערב אופנתי אך עסקי

לקים קרדשיאן ווסט אולי היה לילה גדול ב Met Gala ביום שני אבל היא לא התכוונה לקחת קצת זמן לנוח ולהחמיץ את ההזדמנות להשתתף באירוע אחר עם אחיותיה קנדל וקיילי ג ‘נר ועם האמא כריס ג’נר. הארבע השתתפו בארוחת ערב עסקית ואופנתית במיוחד ביום שלישי בלילה בטוקסידו הסיני בניו יורק. קרדשיאן ווסט, לבשה שמלת מחוך של ורסצ’ה צהובה וינטאג’ עם חזה גבוה ירכיים צמודים ושיער שחור חלק.

 

אחותה הצעירה,  והאמא החדשה, קיילי, לבשה שמלה מרובת דפוסי סלין, ואילו דוגמנית העל קנדל לבשה חליפת ערב לבנה. אמם, כריס, לבשה שמלה שחורה קצרה, גרבי רשת שחורים וענק יהלום. קרדשיאן ווסט שיתפה תמונה של עצמה עם אמה ואחיותיה במסיבה, כתבה בפשטות, “המשפחה”.

האירוע מגיע רק יום אחד אחרי קים קרדשיאן סובבה ראשים בשמלת ורסאצ’ה מזהב אשר ממשיכה את קו העיצובים שלה מבית העיצוב האיטלקי.

כל בנות משפחת קרדשיאן השתתפו במאט גאלה שנערך ביום שני בערב. בעוד שלוש האחיות לא התקבצו יחד עבור הצלמים, הן התאחדו בתוך מוזיאון המטרופוליטן של ניו יורק, שם “הן הציגו תנוחות כנגד הקירות המרהיבים של גלריות הרייטסמן הצרפתיות” בסרטון ששותף לדף אינסטגרם של ווג. קנדל טלטלה את כתונת הקוטור של כתף עם כתף, עם כפפות ארוכות עד המרפק ומכנסיים תואמים שתוכננו לה על ידי חבר קרוב, מנהל הקריאייטיב של אוף-ווייט, וירג’יל אבלה.

בינתיים, קיילי, בת ה-20, חזרה  לשטיח האדום רק שלושה חודשים לאחר לידת בתה הראשונה סטורמי  וובסטר. קיילי לוותה על ידי בן זוגה  טרוויס סקוט, ולבשה גלימה שחורה חסרת סטרפלס של אלכסנדר וואנג, עם בטן חתוכה, משקפי שמש ועגילי יהלום של צ’ופרד.

?????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on