סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

שיער ורדים- הטרנד החדש של עולם תסרוקות הכלה

מאת: רון גולדשטיין | 24 באפריל 2018

מתלבטות איך לסדר את השיער ביום החתונה? מה עדיף פזור או אסוף? על הצד או עם שביל? עם צמה או קוקו גבוהה? עזבו אתכן הכל וקבלו את הטרנד החם ביותר בעולם תסרוקות הכלה! ורדים.

 

מסתבר שאת לא צריכה להיות היפית, או לחיות בסן פרנסיסקו, כדי ללבוש פרחים בשיער שלך. מגמת תסרוקות הכלה החמה ביותר של האביב הזה יכולה להיות רק הצמות המורכבות האלה, המסודרות בצורה כזאת שדומה לורד, וזה לוקח את האינסטגרם בסערה.

מעצבת שיער אחת מקונטיקט החליטה לקחת את עניין האביב צעד אחד קדימה ולעשות תסרוקות, בעיקר לכלות, בצורת פרחים. התמונות של תסרוקות הכלה החלו לרוץ ברחבי הרשתות החברתיות ומהר מאוד הן הפכו לסערה ענקית של עשרות אלפי נשים שמבקשות לדעת איך עושים את זה.

אולי יעניין אותך

10 הטרנדים החמים של עולם החתונות ל2018

לכן הסבירה המעצבת כך:  “כדי ליצור את הוורדים האלה, אני מתחילה עם צמה קטנה ומגלגלת כאלו לכדי האמצע של הפרח. בשלב הבא, אני מחברת לסירוגין בין צמת דג רגילה לבין צמת דג הולנדית, משכו כדי ליצור עומק. אני מסיימת עם צמה קטנה הולנדית, רק משכו בצד החיצוני כדי ליצור תחושה של עלי כותרת גדולים של ורד בפריחה. ”

נשמע פשוט מספיק, לא ?! לקבלת מדריך מעמיק יותר וויזואלי, שווה לבדוק את האינסטגרם של אליסון והיא תלווה אותך דרך זה, כמו גם כמה סגנונות טריים ועונתיים אחרים של תסרוקות כלה. גלול למטה כדי לקבל השראה, וכתבו לנו מה חשבתן על הטרנד החדש.