סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

שובר מסך: בואו לבחור את הפרסומת האהובה ביותר בישראל

מאת: רון גולדשטיין | 10 באפריל 2018

מה הפרסומת הישראלית האהובה בכל הזמנים, את זה יקבעו השנה בפסטיבל שובר מסך, מה דעתכם?

פסטיבל שובר מסך החליטו להרים את הכפפה ולבחור את הפרסומת הישראלית הטובה ביותר.

“פרסומות וחוזרים”,המשפט הזה הפך אייקוני כל כך לכל מי שצופה בטלוויזיה. אנחנו מבלים זמן רב כל כך מול תשדירי פרסומות, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות. חלקם יגרמו לנו לקום מהספה ולקנות את המוצר או השירות שפירסמו עוברינו ואילו יהיו כאלו שבכלל לא נבין מה ניסו למכור .

הפסטיבל שמתקיים זו השנה ה-14 במכללה האקדמית עמק יזרעאל, יתרחש השנה בתאריך ה8.5 ויארח מגוון רחב של פאנלים הנוגעים לעולם התקשורת בכלל והטלוויזיה בפרט. הפאנלים יעסקו בנושאים כמו הקשר בין בריאות כושר ותקשורת,היחסים בין התקשורת לבית המשפט והכנסת וכן גם פאנלים שידברו על תוכניות שכולנו התמכרנו אליהם בתקופה האחרונה כמו הרמון, שבאבניקים, כיפת ברזל, וגולסטאריות.

בין המשתתפים בפאנלים תוכלו למצוא את אילנה דיין, גורי אלפי, נטלי דדון, חן אמסלם, אורי לייזרוביץ, דניאל גד, דולב מסיקה, גיא לרר, ענת הראל, נסרין קדרי, עידו מוסרי, ח”כ אורן חזן, את ראשת מרצ החדשה ח”כ תמר זנדברג ועוד כוכבים ואנשי תקשורת רבים.

אחד הפאנלים שיתקיים באירוע יעסוק בבחירת הפרסומת האהובה ביותר בישראל, מהמעיל של יעל אבקסיס ועד השוקה של שני כהן. בפאנל ישתתפו אנשי פרסום מהגדולים בארץ ובו יוצגו 3 הפרסומות הנבחרות מבין הרשימה. אתם מוזמנים להצביע להשפיע ולהגיע לפסטיבל שובר מסך, הכניסה חופשית.

 

״פרסומת אחת וחזרנו״ נשמע לכם מוכר?השנה בפסטיבל שובר מסך, פאנל 'מצעד הפרסומות' ואתם קובעים מהי הפרסומת האהובה ביותר! צפו בסרטון?? וכיתבו בתגובות מהן שלוש הפרסומות הכי מוצלחות בעיניכם!הפרסומות שיזכו לניקוד הרב ביותר, יסוקרו בפאנל עם הפרסומאים ואנשי הקריאטיב הכי מוכשרים שיש!מבין המדרגים יזכו שלושה מגיבים בארוחה זוגית במסעדת נגיסה המעולה! נגיסה עפולה – מטבח אסיאתיכדי להקל עליכם קבלו את רשימת הפרסומות בסרטון:1. נקה 72. הוט3. ברנפלקס4. פלאפון5. סלקום6. קסטרו7. קפה טורקי עלית8. תפוזינה9. סופר פארם10. בזק11. בנק בינלאומי12. מילקי13. תנובה14. דיזיין סנטר15. יס16. ביטוח 9,000,000#תקשורת #עמקיזרעאל #שוברמסך2018 #טלוויזיה #פרסומות #נגיסה

Gepostet von ‎פסטיבל שובר מסך‎ am Dienstag, 10. April 2018

 

היכנסו לקישור, עשו לייק לעמוד הצביעו והשפיעו

פסטיבל שובר מסך 

טעימה קטנה ממה שהולך להיות שם

שובר מסך

פסטיבל שובר מסך