סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

פרסומות השיער – כל הסודות מאחורי התעשייה

מאת: רון גולדשטיין | 5 באפריל 2018

כל השקרים של חברות המוצרים לטיפוח השיער נחשפים, מה עומד מאחורי פרסומות השיער בארץ ובעולם?

פרסומות השיער – כל הסודות מאחורי התעשייה

כל הקיום שלי תהיתי איך נשים בפרסומות שיער גורמות לשיער שלהם להיראות כל כך קופצני, מבריק, עבה, חלק … אמרתי מבריק? זה ברק, בן אדם! אבל ככל שרציתי להאמין שהמוצרים שהם מוכרים ייתנו לי שיער כזה, ידעתי שזה לא יקרה.  אבל מתברר, שגם לנשים בפרסומות האלה אין אפילו שיער כזה.

גם אתם לא מאמינים לפרסומות? לחצו כאן והצטרפו ללידרים

כחלק ממסע פרסום חדש של חברת Suave אתם סוף סוף יכולים להאמין לקמפיין, המותג פרסם וידאו המציג את הטריקים שתעשיית השיער השתמשה במשך עשרות שנים כדי להפוך את השיער של דוגמניות להיראות כל כך טוב. אני רוצה לחשוב שאני לא תמים, אבל הלסת שלי באמת ירדה כאשר ראיתי מה בעצם הן עושות במודעה לשיער. הנה מה שלמדתי:

פרסומות

suave

שימוש במסך ירוק!

אנשים לבושים בחליפות ירוקות של כל הגוף עומדים מול מסכים ירוקים ומשחקים עם שיער הדוגמנית עם מוטות דיג ירוקים. הירוק הוא נערך החוצה מאוחר יותר, כמובן, אז מה שהצופה רואה הוא רק שיער בלתי אפשרי צף באוויר.

פרסומות

suave

 

לחצו כן ואל תשכחו לעקוב אחרי הלידרים בפייסבוק

הם שמים כדורים כדי ליצור נפח  

פרסומות

suave

משתמשים בהמון תוספות

סצנה אחת בסרטון  פרסומות השיער מראה דוגמנית שוכבת עם שובל של שיער. ואז היא מתיישבת וחושפת את שערה הקצוץ, הקצוץ ואת ערימת התוספות ששכבה על גבן.

פרסומות

suave

מטורף, נכון ?! החוקרים ערכו אפילו מחקר ומצאו כי 74% מהנשים לא סבורות שהשיער המוצג במודעות הוא בר השגה (משום שברור שזה לא, לא בלי עזרה של אביזרים). הוא גם גילה כי שני שלישים של נשים איבדו אמון במותגים לאחר לימוד הסודות האלה. לכן, כחלק מהקמפיין החדש שלהם, ביקשו ב Suave מהדוגמניות שלהם לסדר את השיער שלהן בעצמם, כפי שמוצג בסוף הסרטון. זה מטורף לחשוב שזה כבר הנורמה של מותגי השיער במשך כל כך הרבה שנים. אבל עם יותר נשים יוזמות אמיתיות ושקיפות כזאת, אולי מותגים יכולים להתחיל להחזיר את האמון האבוד עם הצרכנים.