סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

איך אומרים סטטיק באנגלית? הקריירה הבינלאומית של סטטיק ובן-אל

מאת: רון גולדשטיין | 13 במרץ 2018

איש העסקיקם האמריקאי שהחתים את סטטיק ובן אל על חוזה בינלאומי

 

אחד הצמדים המוזיקליים הגדולים ביותר שידעה מדינת ישראל, סטטיק ובן אל, חתמו על חוזה עם איש העסקים הישראלי אמריקאי חיים סבן חוזה בינלאומי. החוזה נחתם בחברת Capitol Records, ובמסגרתו צפויים הצמד להוציא לא פחות משבעה אלבומים בינלאומיים, באנגלית! סבן החתים את השניים בחברת האחזקות שברשותו “סבן קפיטל גרופ”, ובאמצעותה בחברת התקליטים שנחשבת לחלק מקבוצת EMI ומבית יוניברסל גרופ, חברת התקליטים הגדולה בעולם.

בהודעה שיצאה מטעמם של הצמד המוזיקלי נמסר כי מול “Capitol Records” התחרו שלוש חברות תקליטים נוספות ובסופו של דבר נבחרה חברת Capitol Records כחברה שתייצג ותפיץ את הפרויקט הבינלאומי של הצמד. במסגרת הפריצה לשוק הבינלאומי, ישחרר הצמד שירים באנגלית, שייצאו בשווקי המוזיקה בארצות הברית ובאמריקה הלטינית, בהשקעה ראשונית של חמישה מיליון דולר לפחות. המפיק המוזיקלי הקבוע של השניים, ג’ורדי, ימשיך להפיק אותם גם באנגלית.

צילום: יח”צ

בשבוע הא תגיע לארץ המפיקה בינלאומית אמילי רייט שהפיקה בעבר את אלבומם של בריטני ספירס, פיטבול, קלי קלרקסון, אדם למברט ועוד. במהלך הביקור שיערך 10 ימים יקליטו הצמד את 2 הינגלים הראשונים של האלבום הבינלאומי הראשון ובמאי יטוסו לצילומים של הקליפים בלוס אנג’לס. על פי ההערכות השיר הראשון אמור לצאת לשוק האמריקאי כבר בחודש יולי.

חיים סבן מסר: “אני מאמין שהכישרון של סטטיק ובן אל ידבר לחובבי מוזיקה ברחבי העולם. יחד עם הצוות המקצועי שמלווה אותם, נשמח לסייע להם בפיתוח השלב הבא בקריירה המיוחדת והמוצלחת שלהם”.

תגובות

תגובות