סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

שוב אותו סיפור: שמועות על הריון של קנדל ג’נר

מאת: רון גולדשטיין | 12 במרץ 2018

 

והנה זה קורה שוב, קצת אחרי שנרגענו מהלידה הסופר מתוקשרת של קיילי ג’נר ששמה סוף לשמועות הבלתי פוסקות אודות ההיריון, הרשת גועשת בעקבות פוסט של קריס ג’נר שמרמז שגם האחות קיילי בהריון.

לכבוד יום האישה שחל בסוף השבוע שעבר העלתה ג’נר תמונה של כל בנותיה וכתבה שהיא “גאה בכל האימהות המדהימות שלה” המשפט הזה נכון לגביי כל האחיות חוץ מקנדל, שכאמור לא ידוע על כך שהיא בהריון, וסביר להניח שקריס התכוונה לבנותיה שהן כבר אימהות ולקלואי שמצפה לילד ראשון כל רגע. אבל זה לא מנע מהעוקבים והעוקבות להתחרפן ולחשוב שאולי מדובר ברמז לכך שגם קנדל עומדת להיות אמא. “קנדל היא גם אמא?!” ו”רגע, היא אמרה שקנדל בהריון, מה???” הן רק דוגמאות לתגובות של העוקבים היצירתיים שמנתחים כל מילה ומילה שיוצאת מכיוון המשפחה.

כל זה מצטרף לשמועות שעלו באותו הנושא לא מזמן כאשר קנדל העלתה תמונה של עצמה בשמלה צמודה בה נראת בטן שיכולה להתפרש כהריונית אך היא מיהרה להבהיר כי היא בסך הכל אכלה צהריים.  קנדל מנהלת מערכת יחסים מורכבת עם שחקן הכדורסל בלייק גריפין, אך לנו קשה להאמין כי קנדל תסכן את קריירת הדוגמנות שלה שכיום נמצאת בשיאה לאחר שהדיחה את ג’יזל ותפסה את המקום הראשון כדוגמנית המרוויחה ביותר.

loner life 👽

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

תגובות

תגובות