סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

רץ ברשת: מועדון החלומות של מובילי דעת הקהל הבינלאומיים

מאת: תמיר ילינק | 25 בפברואר 2018

תכירו את הרשת החברתית חדשה שתעזור לכם למצוא את ההמלצה והחוויה הכי רלוונטית עבורכם, לפי המוד שלכם וכל זה על בסיס חברים ומובילי דעת קהל.

 

אם חשבתם שאתם במרכז העניינים, סביר להניח שבשבועות האחרונים קיבלתם מחברים שלכם לינק להרשמה וקוד למועדון הבינלאומי של מובילי דעת הקהל המשמעותיים, ‎מדובר במועדון חברים סגור המאפשר הרשמה דרך קודים סודיים שעוברים מחבר לחבר בלבד. ‎מדיווחים שונים שקיבלנו, מדובר למעשה בפלטפורמה חברתית שמאפשרת לחברים בה לשתף ולהיחשף לסצנות החדשות ולהמלצות החמות ביותר בכל מקום בהסתמך על המיקום הגאוגרפי שלכם, הזמן והצורך.

Couple in winter cloths in studio

 

‎לפי השמועות, כל מי שייקח חלק ברשת החברתית החדשה הזאת עתיד להיתקל באנשי מפתח מכל תעשיות הלייף סטייל מסביב לעולם: אופנה, קולינריה, בידור, חיי לילה ובעצם כל מי שחי את החיים שכולנו מתים לשאול אותם עליהם.

 

כחברת מובילי הדעה הכי גדולה היום בישראל כמובן שהצלחנו לשים את ידינו הביונית על אחד מהקודים המסתובבים ברשת, וכשירות לציבור, אנו מפרסמים לכם את הקוד שיכול להכניס אתכם לקבוצה המדהימה הזאת: 4091

 

גורמים במועדון מסרו לאתר LEADERS : “מדובר ברשת חברתית חדשה שעוזרת לך למצוא את ההמלצה והחוויה הכי רלוונטית בשבילך, לפי המוד/צורך, זמן ומקום וכל זה על בסיס חברים ומובילי דעת קהל. הבסיס של הרשת זה מועדון חברים סגור עם הרשמות מכל העולם,  המועדון הזה כבר עכשיו חם והוא הולך להיות לוהט.”

 

ל‎אתר ההרשמה לחצו כאן

 

תגובות

תגובות