סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

ג’יגי חדיד מציגה כיסוי לטלפון של מעצבים ישראלים

מאת: רון גולדשטיין | 25 בפברואר 2018

הדוגמנית הבינלאומית ג’יג’י חדיד מאוהבת במותג הישראלי

זוג מעצבים ישראלים בשם נטע ואלעד ים, אח ואחות מגבעת שמואל הם מייסדי המותג “אורבן סופיסטקיישן” אשר פריטים שלהם כבר נמכרים ברחבי העולם בחנויות אורבן אאוטפיטרס. השבוע צולמה הדוגמנית הבינלאומית ג’יג’י חדיד, עם קייס לסלולארי מהקולקציה החדשה של המותג הישראלי.

הקייס שמחירו 35 דולר מציג אזהרה למשתמש “הרשתות החברתיות גורמות לפגיעה חמורה בבריאות הנפשית” במגזין האופנה אל הבחינו באקססורי המיוחד ואף הקדישו לו אייטם. “ג’יג’י חדיד יודעת שהטאצ’ים הקטנים עושים את כל ההבדל”, כתבו שם, “לא ברור אם מדובר בתזכורת לעצמה או במידע לטובת הציבור, אבל אין ספק שזהו פריט סטייטמנט”. גם במגזין W פירגנו וקבעו: “זאת תזכורת שכולנו יכולים להרוויח ממנה”.

אנחנו בקשר עם הסטייליסטית של ג’יג’י כבר תקופה”, מספרת נטע ים. “זה התחיל מהאינסטגרם ובהמשך שלחנו לבקשתה כמה מוצרים, אבל לא ידענו שזה עומד לקרות. היא מקבלת אלפי פריטים ממותגים שונים ואין שום הכרח שבאמת ייעשה בהם שימוש. גילינו שג’יג’י הלכה עם הקייס רק כשראינו את ההתייחסות אליו בתקשורת”.

“חוץ מהעובדה שמדהים לראות מישהי בסדר גודל הזה עם פריט שלנו, זה נותן נופך אחר לקולקציה”, מסבירה המעצבת הצעירה. “אנחנו מנסים לבטא את השיח שיש בתרבות הפופ היום, וכשאייקון מאותה התרבות באמת מאמץ את המותג זה משלים את התמונה ואת הסיפור שאנחנו רוצים לספר”. כשנשאלה האם לדעתה חדיד, שאחותה לקחה בעבר חלק בהפגנות פרו-פלסטיניות, מודעת לכך שמדובר במוצר עם שורשים ישראליים, השיבה נטע: “הפריטים שלנו מיוצרים ונשלחים מניו יורק, אז רוב הסיכויים שאין לה מושג”.

(צילום: splash news)

חדיד דיברה בעבר על הנושא בפתיחות וסיפרה כי היא משתדלת לקחת בכל תחילת שנה חודש של חופשה מהרשתות השונות. “זה מעצים, לא רק למי שנמצא באור הזרקורים אלא לכולם”, אמרה. “הרבה אנשים מרגישים שזאת זכותם לראות מה קורה בחייהם של אחרים, זה מטורף. בסופו של דבר אני מחליטה מה להראות לעולם, ומותר לי לקחת הפסקה מתי שמתחשק לי. כשאחזור, אם תתמכו בי ותמשיכו לעקוב אחרי זה יהיה נהדר. אם תתעצבנו בגלל שאני רוצה להיות אנושית לחודש, אולי אני בכלל לא רוצה את העוקב שלכם”.

תגובות

תגובות