סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

בפעם הראשונה קאבר גירל מציגה דוגמנית עם ויטיליגו

מאת: רון גולדשטיין | 21 בפברואר 2018

לראשונה בפרסומת לקאבר גירל דוגמנית עם ויטיליגו

 

בחודש אוקטובר 2017, CoverGirl השיקה רשמית את קמפיין #IAmWhatIMakeUp החדש שלה עם וידאו בו מופיעות דוגמניות ה CoverGirls החדשות שלה. בין הבנות בסרטון ניתן לזהות את קייטי פרי, ולראשונה אישה בת 50+, רוכבת אופנוע, ומרימת משקולות. מסע הפרסום התמקד בהפצת המסר שאת יכולה להיות כל מה שאת רוצה ולהראות איך שאת רוצה.

 

ביום שלישי, CoverGirl פרסמה את המודעה החדשה ביותר של  #IAmWhatIMakeUp שמציג את  איימי דיאנה דוגמנית עם ויטיליגו,  מחלת עור אוטואימונית שבה מאבדים אזורים מסוימים של העור את צבעם והעור הופך בהיר. בסרטון מוצגת דיאנה שאומרת ” למה לנסות להתמזג כאשר אתה יכול לבחור איך להתבלט.”

 

 

המסר הוא חזק ודיאנה נראית ללא פגם בתור הדוגמנית הראשונה של covergirl עם ויטיליגו דיאנה מרגישה מאוד גאה ושמחה על ההזדמנות  “זה חלק מהזהות שלי, אבל זה לא מגדיר מי אני”, היא אמרה לאנשים. “כדי שיהיו כל כך הרבה מאיתנו וכל כך מעט ייצוג, זה באמת מייאש. בעוד תעשיית היופי עדיין יש דרך ארוכה ללכת במונחים של גיוון, דיאנה רואה את ההזדמנות הזו כצעד בכיוון הנכון” זה חשוב – לא רק עבור אנשים בעלי רקע שונה ואתניות, אלא גם אנשים מכל הגדלים,” היא אמרה. “בגלל זה כל כך התרגשתי מהשיתוף של CoverGirl בפרויקט הזה.”

 

Send me your location ✨

A post shared by Amy🌹 (@amy.deanna) on

 

דיאנה היא לא הדוגמנית  הראשונה עם ויטיליגו שעשתה גלים בתעשיית היופי. בשנת 2014, הייתה זו  ויני הארלו שהשתתפה בתוכנית הטופ מודל הבאה. בעוד דיאנה שואפת לקדם גיוון, היא גם רוצה להזכיר לאחרים להיות אדיבים לעצמם. “אנשים צריכים  להאמין בעצמם ולהיות בטוחים בעצמם, “אמרה. ” הכל זה עניין של תרגול, תסתכלו במראה, תחייכו בגדול ותחמיאו לעצמכם, אתם יכולים להיות כל מה שאתם רוצים להיות, אתם רק צריכים להאמין”.

 

The sun sets in the west.. 🌗

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

תגובות

תגובות