סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

יש לנו נציגה לארוויזיון קבלו את נטע ברזילי

מאת: רון גולדשטיין | 13 בפברואר 2018

יש לנו נציגה לארוויזיון 2018 נטע ברזילי!

 

אחרי גמר מותח במיוחד עם ביצועים מדהים ש כל המתמודדים יש לנו זוכה בתוכנית הכוכב הבא שהולכת לייצג אותנו בארוויזיון 2018 בליסבון, נטע ברזילי! המתמודדת הבולטת ביותר בעונה הזו של הכוכב הבא הייתה ללא ספק נטע ברזילי, היא הגיע לאודישן הראשון בתוכנית עם לופר, למי שלא יודע במה מדובר או שלא צפה בתוכנית המכשיר המיוחד הזה מאפר למי שמשתמש בו להקליט את עצמו יוצר ביט ומריץ אותו ברצף עם אפשרות להקליט מספר ביטים שלבסוף יוצרים את מוזיקת הרקע לזמר! הביצועים של נטע העיפו את השופטים והשאירו אותם המומים בכל פעם מחדש! סטטיק אפילו כינה את המוזיקה שהיא עושה כמוזיקה של העתיד! מתחילת התוכנית סומנה נטע כמתמודדת שיכולה להביא את הניצחון בארוויזיון, עם ערימות של כריזמה, והייחודיות של הלופר!

 

מתוך הכוכב הבא לארוויזיון

 

“זה משהו שהוא יותר גדול ממני. אני מבינה שסדרי הגודל של הדבר שאני מביאה והדבר שאני עושה הם כל כך גדולים, אני מקבלת הדהודים של זה מכל מיני אנשים ומכל מיני אוכלוסיות”. אמרה נטע לראיון לוואלה

ברזילי בת 24 חששה שנים רבות לגשת לאודישנים ולנסות לפרוץ בעולם המוזיקה בעקבות חששות אישיות שהיא לא מספיק טובה וההשפלות שעברה בתור ילדה בנוגע למשקלה. אבל לבסוף היא החליטה ללכת על זה וזה השתלם לה בענק! היא הייתה הראשונה להעפיל לגמר התוכנית והצליחה לשבור את המודל הגברי שנשלח בשנים האחרונות לארוויזיון.

 

 

בגמר ביצעה ברזילי את השיר “קצת משוגעת” של שריד חדד אבל לא הצליחה להרים את המסך והייתה מועמדת להדחה אבל השופטים העלו אותה לביצוע גמר בו הרימה נטע את האולפן עם שילוב מטורף של “TIK-TOK” של הזמרת קאשה בשילוב עם גנגם סטייל של פסיי הקוראני וכבשה את השופטים והקהל והביאו לה את הניצחון! אין ספק שעם נטע בארוויזיון הסיכויים שלנו גדולים מתמיד!