סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

קלטות הוידאו של דיסני שלכם יכולות להיות שוות הרבה כסף

מאת: רון גולדשטיין | 12 בפברואר 2018

מי ידע שיום אחד קלטות הדיסני שגדלנו עליהם יהיו שוות הרבה כסף

 

אם גדלתם בשנות ה-80 וה-90 ככל הנראה שהיה לכם בבית קלטות וידאו של סירטי דיסני שההורים שלכם היו שמים לכם כדי שהם יוכלו להכין את ארוחת הערב או להתעסק בעניינים של גדולים. כשהיינו צופים בסרטים האלה לא חשבנו שיום אחד הם יהיו בעלי ערך. היינו ילדים והם היו הבידור שלנו, הכל נעצר שם, אבל עבור כמה אנשים הקלטות האלה היו מכרה זהב בסופו של דבר.

לדיסני הייתה אסטרטגיה, שרובנו אפילו לא היו מודעים לה, הם שיחררו קלטות וידאו מסוימות כפריטים של אספנים. האסטרטגיה שלהם הייתה רק לשחרר סרטים מסוימים בחלונות קטנים של זמן כמו מהדורות מיוחדות. זה יצר דרישה והם הגדילו את ההיצע, כלכלה פשוטה אבל בכל זאת אסטרטגיה מבריקה.

(מתוך:lifebru)

 

אבל שנייה לפני שאתם רצים למחסן להוריד את האבק מהקלטות ששמרתם לא כל קלטת דיסני היא שוות ערך, צריך לחפש מהדורות מיוחדות מסוימות והדפסים נדירים. הקלטת הכי יקרה של דיסני היא מהדורה מיוחדת של היפה והחיה, שנמכרת ב- eBay ב -9,000 דולר. זה לא המקרה עבור כל הקלטות, כדאי לוודא שאתם יודעים מה לחפש.

(מתוך:lifebru)

 

חפשו יהלום שחור על הכריכה של הקלטת שאומר “הקלאסיקות”. אלה עותקים של המהדורה המיוחדת ואלו יכולים להביא לכם בין $ 50-400 ב- eBay. תשלום גבוהה יותר מחכה לאלו שכתוב עליהן “וולט דיסני קלסיק” לדוגמא אחד הכיסויים הללו של בת הים הקטנה נמכר ב6000$.

 

(מתוך:lifebru)

 

אז עכשיו אתם יכולים ללכת ולשאול את אמא איפה היא שמה את כל קלטות הילדות שלכם ולהתפלל שהיא לא זרקה אותן ושאולי אתם ברי מזל ותמצאו קלטת שתוכלו למכור!