סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

דיוני הגירושים של ברד ואנג’לינה יהיו פתוחים לקהל

מאת: רון גולדשטיין | 12 בפברואר 2018

הזוג הכי מתוקשר פותח את שערי בית המשפט לקהל הרחב!

 

כולנו הופתענו לגלות על הגירושים של אחד הזוגות הכי אהובים בתעשיית הבידור בהוליווד הלא הם בראד ואנג’לינה. אחרי 12 שנים יחד ושישה ילדים, מדוקס (15), פאקס (13), זהרה (12), שיילו (11) והתאומים ויויאן ונוקס (8) הזוג החליט להתגרש. אבל זו לא הפעם הראשונה שבראד פיט עובר גירושים סופר מתוקשרים, למעשה הפעם הקודמת הייתה עם אשתו הקודמת הלא היא השחקנית ג’ניפר אניסטון שאותה עזב פיט לטובת ג’ולי, אולי הכתובת הייתה על הקיר?

 

גם בגירושיו הקודמים לא זכה פיט לשקט מהתקשורת ושמועות רבות הופצו בנוגע לסיבת הגירושים, היו שאמרו שמדובר בבגידה, אחרים שטענו שהשניים נפרדים בגלל שאניסטון לא רצתה לעשות ילדים לפיט, וכאלו שדיווחו על תינוק סודי! אפילו כוכבי הוליווד לקחו צדדים כשחלקם לבשו חולצות עם הכיתוב “טים ג’ניפר” ואחרים בחרו ללכת עם חולצות שעליהן נכתב  “בראד אני אלד לך תינוק!”

(gettyimages)

 

הגירושים של פיט וג’ולי שכזכור הוכרזו ב2016 כשאנג’י הגישה בקשה לגירושים על רקע פערים שלא ניתנים לגישור לפיה. בין היתר דווח על התפרצות של פיט על בנו באחת מהטיסות שלהם במטוס המשפחתי לכאורה ושמועות על רומן עם שחקנית צרפתייה איתה שיחק בסרט “בעלי ברית”. כעט אחרי תקופה ארוכה של שקט יחסי סביב ענייני הגירושים מסתמן כי דיוני הגירושים שהיו עד עכשיו בדלתיים סגורות יהפכו לפתוחים לקהל הרחב. אז אם אתם במקרה ב L.A בזמן הקרוב, אתם מוזמנים למופע הכי טוב בעיר, הפופקורן עליכם, האקשן עליהם!

 

“בעלי ברית” (צילום: באדיבות גלובוס מקס)

ובנימה אישית אנחנו במערכת הלידרים תמיד היינו בצד של ג’ניפר! וקצת שמחים שג’ולי אוכלת את הדייסה שהיא בישלה לעצמה אבל מי יודע, אולי הגירושים יגרמו לחברות בין הגרושות שישתפו זו את זו בסיפורים על פיט ויצרו סרט שיקרא “גרושות או לא להיות”. אנחנו כבר קונים כרטיסים לשורה הראשונה!