סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

כוכבת האינסטגרם ההישראלית שכובשת את אמריקה

מאת: הלידרים | 12 בפברואר 2018

עדן מארי חביב היתה אחת מהלידריות הכי עסוקות בישראל, עד שהחליטה לעזוב הכל ולנסות את מזלה בתחום בתוך הזירה הכי גדולה והכי תחרותית בעולם.

 

שם : עדן מארי חביב

גיל : 27

עיר מגורים : לוס אנג׳לס

עקבו אחרי עדן מארי חביב באינסטגרם

עוקבים: 47,535

ממוצע לייקים: 1259.1

ממוצע תגובות69.1

מעורבות: 2.79%

כנסו לבדוק את הנתונים שלכם

 

מה קרה שהחלטת לעזוב את הארץ : הגעתי לארצות הברית לטיול של חודש ימים אחרי שסיימתי את התואר הראשון במשפטים. התכנון היה ניו יורק, לוס אנג׳לס,  ווגאס וחזרה לשגרה. אבל כנראה ל״מישהו״ היו תכניות אחרות עבורי, התאהבתי באל איי. יש כאן משהו ממכר, כמה שבועות אחרי שחזרתי לארץ נפלה ההחלטה לחזור עם מזוודה ״קצת״ יותר גדולה לזמן בלתי מוגדר.

איפה את גרה בלוס אנג׳לס, מהי השגרה שלך כיום ואיך הייתה לך ההתאקלמות, בכל זאת לא פשוט : ״לא פשוט״ זה מדוייק, אבל החלטתי ללכת אחרי הלב ולא אחרי נורמות חברתיות מסוימות שלעתים אתה פועל לפיהן ושוכח את עצמך בדרך. תחילה לקחתי הפסקה קלה מהרשת החברתית כדי למצוא את היציבות והאיזון ומהר מאוד חזרתי לתלם. כיום גרה בצפון הוליווד, מוקפת באנשים מדהימים, חווה חוויות ורגעים שממלאים את הלב ומשתדלת לא לשכוח לתעד ולחלוק עם כולם. הפכתי עצמאית עוד יותר ואפילו גיליתי כישרון בישול שהיה חבוי לאורך שנים. השגרה שלי משתנה מרגע לרגע,כי הכל פה דינמי בטירוף, אבל בדומה לארץ לא מוותרת על ביקור בחדר כושר אחת ליומיים וערבי בנות.

כנסו לעקוב אחרי הלידרים באינסטגרם

במה שונה שוק המשפיענים בארה”ב מישראל : ארצות הברית לחלוטין היא ארץ ההזדמנויות, הכל הרבה יותר גדול, בכל פינה פוטוגנית אתה תמצא עשרות בלוגרים עם מצלמות עובדים מסביב לשעון, התחרות עצומה, כמו בישראל גם פה רוב חברות האופנה עובדות בשיתוף פעולה עם מובילי הרשת החברתית אבל זה הרבה יותר ניכר לעין והתחרות גדולה בהתאם, כך שזה הופך את למעניין יותר ולא פשוט.

עם אלו חברות את עובדת בארה”ב : למען האמת, עוד כשהתגוררתי בישראל עבדתי עם מותגים מחו״ל וכאן שיתופי הפעולה ממשיכים להתקיים כסדרם ולאט לאט גדלים, בניהם Daniel Wellington, Rebbeca Stella, Richmond and Pinch, Hanogram, Cocoa Locks, Hi Smile ועוד..

איזו רשת אופנה את הכי אוהבת בארה”ב: House of London זו לחלוטין רשת שאני מחוברת אליה ובאופן קבוע פוקדת את החנות שלהם שממוקמת בשדרות מלרוז.

 

איזו רשת אופנה ישראלית הכי חסרה לך בארה״ב: נאמנה למקורות, חד משמעית ״גליתה״. כמובילת דעת קהל של רשת האופנה ״גליתה״ כמעט שנה, היא לגמרי הכי חסרה לי כאן, מעבר לעובדה שאני אוהבת את הדגמים של הרשת, אני מרגישה חלק ממשפחת ״גליתה״.

פריט חובה בארון : כובע, בכל צורה וצבע. תמיד משדרג לי את ההופעה ויוצר תחושת מסתוריות מסויימת.

מי ההשראה שלך באינסטגרם : מבחינת בלוגרית אופנה אני אבחר בOlivia Palermo , מבחינת חשבון אינסטגרם Xenia overdose

מותג שהציעו לי לפרסם ולא רצית: אני מעדיפה לא לציין שמות, תמיד יגיעו הצעות שלא בהכרח יהיו רלוונטיות עבורך. אני כן יכולה לומר שאני שומרת על קו מסויים בחשבון האינסטגרם שלי ומה שלא מתאים מבחינת המותג, המוצר או דרך הפירסום שהמותג מבקש אני מראש מוותרת בחן.

 

למה את הכי מתגעגעת בארץ? קהילת הישראלים בלוס אנג׳לס היא ענקית ומדהימה, כך שמבחינת ההרגשה, זה מרגיש מאוד בבית ומפחית את הגעגוע להמון דברים. יש כאן עשרות מסעדות, סופרים, הופעות ושאר אלמנטים שדורגים להזכיר לי מאוד את ישראל. אבל למשפחה שלי ללא כל צל של ספק אין תחליף.

למי יש יותר שיק לבנות בישראל או בארה”ב? גם בישראל וגם בארה״ב יש בנות שמותירות אותי בפה פעור עם הסטייל שלהן, אני אענה תשובה שתצטייר דיי מתחכמת, אבל זו האמת שלי, לישראליות! באשר הן, לא משנה איפה הן גרות כאן או בישראל.

מה היתרונות בלהיות בלוגרית אופנה? הם בראש ובראשונה עבורי לעסוק במקצוע שאני אוהבת, שיש לי בו סיפוק והגשמה עצמית, הכרה, פירגון והערכה. מדי יום אני מקבלת הודעות מפרגנות ומחממות את הלב מנערות ונשים ומשתדלת גם לענות לכל אחת ואחת בכל נושא שהוא. מנגד החסרונות לא מעטים, העיסוק היומיומי במכשיר הסלולרי שלוקח המון זמן ואנרגיה ממך כאדם ומהסובבים אותך בין אם ממעגל החברים, בן זוג או משפחה שמכורח הנסיבות צריכים לנשוך שפתיים ולא תמיד זה פשוט ומתקבל על הדעת, הביקורת הנוקבת לעיתים והצורך להמציא את עצמך בכל תמונה מחדש מבחירת הלוקיישן, העריכה, האבזרים שישדרגו את ההופעה ועד התוצר הסופי.

 

מה השיתוף פעולה שאת רוצה להשיג על אדמת ארצות הברית? CHANEL. לפני מספר חודשים הוזמנתי לאירוע פרטי של ליין שאנל בתל אביב, זה היה אינטימי והופק בצורה מדוייקת ומרשימה, כמובן שחלקתי עם העוקבים את הערב המדהים והעלתי פוסט מאותו אירוע ששותף בכמה חשבונות אינסטגרם מוכרים.

 

מה את מאחלת לעצמך לעתיד? שאדע תמיד להקשיב לרחשי הלב ולא לנורמה החברתית השוחקת, שאשאר מי שאני ולא מה שאחרים רוצים לראות בי ומעל הכל להיות בריאה ומאושרת.