סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

ג’רמי מיקס הפושע החתיך בעולם שוב בישראל

מאת: רון גולדשטיין | 11 בפברואר 2018

הוא חזר ובקטן! הפושע החתיך בעולם ג’רמי מיקס שוב בישראל. כזכור ג’רמי נכנס לחיינו כשתמונת המעצר שלו פורסמו ברחבי הרשת והוא הוגדר כפושע הכי חתיך שנראה בעולם מזה זמן רב. מחאות רבות של בנות ברחבי ארצות הברית קראו לשחרורו של ג’רמי אך הוא ריצה את תקופת מעצרו ושוחרר על פי חוק. מרגע שיצא מבית הסוהר חיכו לג’רמי חיים שלא ציפה להם, ערימות של הצעות לדגמן לחברות הגדולות ביותר, הוא עלה על מסלולי הדוגמנות והצטלם לקמפיינים נחשבים. גם כאן בארצנו זיהו את הפוטנציאל וליהקו אותו את ג’רמי לקמפיין המשקפיים של חברת קרולינה ביחד עם בר רפאלי שהיא אחת השותפות בחברה.

Blue is the new Black @jmeeksofficial @carolinalemkeberlin

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

ג’רמי ביקר בארץ ברעש גדול בספטמבר האחרון לצילומי הקמפיין של החברה וגרר אחריו עדר של צלמי פפארצי שרדפו אחריו לכל מקום. אבל הדבר הזכור ביותר מביקורו האחרון של מיקס הוא ביקורו באחד המועדונים בתל אביב בו הזמין אלכוהול בשווי של 7000 שח ופושע כמו פושע ניסה לעזוב את המקום מבלי לשלם.

הפעם בשונה מהפעם הקודמת נחת ג’רמי מיקס בלי רעש גדול, בשקט בשקט הגיע הדוגמן/פושע אתמול לישראל ופרסם את הגעתו בסטורי. הצילומים צפויים להתחיל מחר ועד אז נקווה שמיקס כבר קיבל את הצ’ק על הצילומים הקודמים כדי שלא יצטרך לברוח שוב מבלי לשלם.