סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

הזמר אדם משתחרר מבית החולים ומקבל מתנה מרגשת מחבריו

מאת: רון גולדשטיין | 8 בפברואר 2018

הזמר אדם משוחרר מבית בחולים לאחר אישפוז ממושך וזוכה למתנה מחבריו!

כבר כמעט חמישה חודשים מאושפז הזמר אדם בבית החולים איכילוב והיום (ה) מגיע היום שחיכו לו כל כך משפחתו חבריו וגם המעריצים, יום השחרור מבית החולים. כזכור הזמר אדם שהיה אחד הזמרים המצליחים ביותר בשנות ה80 בארץ ואחראי על לא מעט להיטים בניהם “אין מוצא” ו”סוד” שאף זכה לחידוש של הזמרת לשעבר רוני (סופרסטאר) דואני. אדם אושפז לשם ניתוח פשוט להוצאת כיס המרה, הניתוח עבר בהצלחה ולאחריו אף שוחרר לביתו, אך לאחר זמן קצר שב לבית החולים בעקבות דלקת בלבלב, ובשלב זה אושפז הזמר במחלקת טיפול נמרץ כשיש חשש אמיתי לחייו.

אדם בבית החולים (צילום: ליאור צור, איכילוב)

“ברור לי שאני רוצה להבריא”, כתב  בפוסט מרגש בפייסבוק. “כשאתה מתבונן על החיים מהזווית הזו והם נעצרים, אתה מוכרח להתרכז בנשימות  ולאחוז בטוב: למשל, שאני לא מעשן  שבועות; למשל, שבסוף התהליך מילים  כמו זונדה, קטטר, מדדים, סיטורציה, אינהלציה ועוד לא יהיו יותר חלק מחיי; למשל שמיום כיפור אני בצום, ויש מצב שאכנס לג’ינס מפסטיגל  .’87 מהזווית  הזו אתה מבין מה באמת חשוב בחיים”,  הוסיף. “לאלה מכם ששולחים אינסוף  הודעות דאגה ואהבה, זה מחבק ומחזק”

 

לכבוד היום הגדול הקליטו חבריו של אדם, הזמרת דיאנה גולבי, הגיטריסט אבי סינגולדה, והמפיק הנרי ברטר תחת ניהולו של שלמה צח חידוש לשירו של אדם “אל תשכח”. השיר בוצע לראשונה בפסטיגל 88′ וזכה במקום הראשון. הזמרת דיאנה גולבי שזכתה בכוכב נולד ביצעה את השיר בתוכנית ולאחר מכן גם התארחה בהופעתו של אדם לשיר איתו יחד את השיר. החברים השמיעו לאדם את השיר בבית החולים והזמר התרגש מאוד מהמחווה והודה לחבריו.

 

בשיא הקריירה (צילום: עילית לוין)

 

“אין לי הרבה מילים בפה, יש לי הרבה תודות בלב, תודה על האהבה והכוחות  ששולחים אלי בכל דרך אפשרית”,  הוא כתב למעריציו. “ב”ה אני מרגיש קצת יותר טוב, מאוד רוצה לשמוח אבל פוחד, כל כך הרבה פעמים כבר הייתי בטוח שהנה תכף אני בבית ואז קרה משהו שהחזיר אותי קילומטרים  אחורה, הלוואי שהפעם הכיוון ברור”.

 

השיר: