סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

אדל בספלוב מצטלמת בעירום לשער המגזין בלייזר והרשת גועשת

מאת: רון גולדשטיין | 8 בפברואר 2018

אדל בספלוב מצטלמת בעירום לשער המגזין בלייזר ומעוררת סערה!

אדל בספלוב הפכה בשנים האחרונות מפליטת ריאלטי וחברתו של טום קשטי לאחד השמות הכי חמים ברשת ומחוצה לה. אחרי ההצלחה המסחררת של התוכנית איט גירלז בה השתתפה במשך 3 העונות ששודרו, ההשקות, הקמפיינים, ליין בגדי הים והתכשיטים אדל מרגישה מספיק בטוחה במעמד שלה כאחת הנשים החזקות והמשפיעות בתעשייה ומצטלמת לשער המגזין בלייזר בעירום מלא. בספלוב הצטלמה לתמונת שער פרובוקטיבית שמציגה אותה בעירום מלא (מתחת למעיל), כששתי ידיים אנונימיות מלטפות אותה.

אדל שיתפה את השער עם 264 אלף העוקבים שלה באינסטגרם וגררה לא מעט תגובות. היו כאלה שאהבו את התמונה ואף כינו אותה העצמה נשית! ואחרים שקראו לה להתלבש ושזה לא צנוע! אבל הדיון האמיתי התמקד פחות במה שבספלוב לבשה או במקרה הזה לא לבשה, אלא דווקא בציטוט המופיע על גבי השער: “אני עושה את הגבר שלי מלך העולם, כל מה שהוא מבקש מבחינתי אמן”. בתקופה שבה העצמה נשית וגיירל פאוור עומדים במרכז הבמה עם סרטים כמו וונדר וומן והאשמות כנגד מפיקים ושחקנים בעולם הבידור על ניצול הכח והמעמד שלהם על נשים משפט כזה בהחלט מביא רוח חדשה לסיפור. מעריצים רבים לא הבינו למה בחרה בספלוב להגיד דבר כזה בתור אישה חזקה ומצליחה.

 

“לא קראתי את הכתבה אבל לפי המשפט המצוטט, צורם לי מאוד. למה הגבר שלך הוא מלך העולם? את (על) השער של המגזין, נראית כמו שאת נראית, מצליחה כמו שאת מצליחה והגבר שלך הוא המלך? את המלכה יקירתי” (תגובת אחת הגולשות) 

אבל אם נגיד את האמת אדל אף פעם לא הייתה הבחורה שעושה מה שכולם אומרים לה לעשות, אנחנו מכירים את אדל כבחורה חזקה, מצחיקה וסוחפת. ולפי הקטעים הקצרים בהם ראו אותה עם בן זוגה בתוכנית אין ספק שיש מלכה 1 בבית וזו היא!