סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

הקאמבק של תיקי הניילון מהנייטיז!

מאת: רון גולדשטיין | 7 בפברואר 2018

הטרנדים בעולם האופנה מתחלפים כמעט כמו הסקנדלים של משפחת נתניהו. אחרי שדיווחנו לכם על טרנד הסנדלים והגרביים הגיע תורם של תיקי הניילון מהניינטיז לעשות קאמבק!

אם פעם היינו בוחרים את התיקים שלנו לפי איכות העור שממנו הם מיוצרים הטרנד החדש שכובש את עולם האופנה מקדש דווקא חומרים איך נומר פשוטים יותר. הפעם אלו הם תיקי הניילון שהיו הדבר הכי חם בשנות ה90 והיום היה אפשר למצוא אותם בעיקרי תלויים בחנויות עודפים פשוטות לאנשים שרצו לקנות מותגים בזול.

(צילום: fashioninpills)

האתר WHO WHAT WEAR מדווח “”אנחנו רואים עלייה מחדש של תיקי הניילון שהיו פופולאריים בשנות התשעים והאלפיים. ראינו אותה באה לידי ביטוי באימוץ של תיק הניילון האייקוני של פראדה על ידי קים קרדשיאן, קנדל ג’נר והדוגמנית של הרגע, אדואה אבואה”.

בשבוע האופנה האחרון שהתקיים בבירת האופנה מילאנו היה אפשר לראות על מסלולי הדוגמנות את התיקים בפרשנות חדשה מטעם בתי האופנה הגדולים כמו פראדה. גם המעצב קלווין קליין מתיישר עם הטרנד החדש ומציג קולקציית תיקי ניילון בשילוב עם טרנד הפאוצ’ים שחזר גם הוא עמוק לתוך עולם האופנה.

על המסלול של פראדה (צילום: מתוך האתר הרשמי)

 

אבל שנייה לפני שאתן רצות לחנות פראדה הקרובה לביתכן נסו להבין אם הטרנד הזה הולך עם הלוקים שאתן לובשות בדרך כלל. ורק אם התשובה היא כן מוחלט רוצו ורכשו לכם תיק ניילון אופנתי להשלמת המראה הסופר טרנדי שלכן.

(צילום: asos)

 

 

(צילום: theimpression_)

קנדל ג’נר והניילונים (צילום: אינסטגרם, styledumonde)