סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

מאמני כושר שצריך להכיר באינסטגרם: איבון אליה

מאת: הלידרים | 4 בפברואר 2018

שם: איבון אליה
גיל:27
עיר: טירת הכרמל

עוקבים: 32K
ממוצע לייקים:1318

קצת על עצמי: אני מאמנת כושר ובנוסף מעצבת תסרוקות ומאפרת כלות , אני משלבת את שלושת התחומים יחד.

אני בתחום הכושר מגיל 4, הייתי מתעמלת אמנותית וב5 השנים האחרונות מתאמנת בחדר הכושר, בשנה האחרונה התחלתי להתמקצע בתחום ולהעביר אימונים בעצמי.

סוג אימון: אימוני כוח ואירובי

איך הגעתי לתחום שאני עוסקת בו?

יצאתי מאנורקסיה מאוד קשה, לאחר שהשאירו לי 3 חודשים לחיות במשקל שפל של 27 ק״ג והרגשתי שאני חלשה מדי וסתם רזה בלי צורה אז החלטתי לקחת את עצמי בידיים ונרשמתי לחדר כושר וזו בהחלט הייתה אהבה ממבט ראשון.

מוטו למתאמנים: אם רק תאמינו בעצמכם- הכל אפשרי והשמיים הם הגבול!

המקום המושלם לאימון- חדר כושר

כמה פעמים בשבוע אני מתאמנת בעצמי? בין 5 ל 6 אימונים בשבוע

אישיות מהארץ שאני חולמת לאמן: קרן פלס

אישיות מחו״ל: לאלי אספוסיטו

 

 

למה כדאי לבוא להתאמן אצלי?

לפני שהמתאמנ/ת שלי מרים בכלל משקולת חשוב לי שילמד להאמין בעצמו, ברוב האימונים אני הופכת למעין פסיכולוגית וגורמת להם להיפתח בפניי ולהאמין ביכולות שלהם, לדעתי זה יותר חשוב מהכל. בנוסף אני במעקב צמוד אחריהם כל הזמן והם מרגישים בנוח לפנות אליי תמיד בכל שאלה.
סיפור ההצלחה הגדול ביותר שלי הוא בהחלט אני בעצמי, נלחמתי באנורקסיה 8 שנים והצלחתי לצאת מזה לאחר שהשאירו לי 3 חודשים ובנוסף להפוך למדריכת כושר

מה אני מציע?

תחום האימון שלי עדיף על שאר האימונים כי הוא עובד בעיקר על פיתוח כוח והיפרתרופיה ובשילוב עם אימוני האירובי אנו שומרים גם על סיבולת לב הריאה. יש סטיגמה שנשים לא צריכות להרים משקולות אך ההפך הוא הנכון! אימוני התנגדות מחזקים, מפחיתים את הסיכוי לחלות באוסטאופורוזיס ובכלל, הם מפחיתים את הסיכון לפציעות ותורמים לנראות ולתחושה הכללית.