סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

איך להתחפש ועדיין להיראות שיק?

מאת: הלידרים | 1 בפברואר 2018

מעצבי השיער של המותגים TRESemme ו- TONI & GUY, מבית יוניליוור, יצרו שני מראות שיער לפורים, שכל אחת יכולה לאמץ בבית, וכך ליצור מראה מרשים ותחפושת כיפית לפורים הקרוב.

   

 

מיני מאוס

מעצבי השיער של המותג TRESemme  יצרו מראה שיער בהשראת מיני מאוס. מיני, היא אחת הדמויות הנכונות ל-2018 שאף זכתה בפתח השנה לקבל כוכב משלה בשדרת הכוכבים בהוליווד. מיני מתחזקת חשבון אינסטגרם אופנתי וידידות עם כוכבות רבות שמאמצות את הלוק המנוקד שלה.

את אוזני מיני יצרו מעצבי השיער של TRESemme באמצעות המון שמפו יבש שמעניק טקסטורה לשיער ולכן קל לעבד אותו לגולגולים ענקיים שיראו כמו אוזניים. למראה מעניין גם מאחור, ניתן לקלוע צמות שיתחברו ל”אוזניים”. השלבים המלאים:

  1. חלקי את השיער לזיג זג בעזרת מסרק דק
  2. צרי שתי קוקיות ורססי אותן בהמון שמפו יבש ליצירת טקסטורה נפוחה. ניתן לעטר עם צמות שקולעים מהעורף ומחברים בסיכה לתוך הגולגול.
  3. סרקי כל “אוזן” כלפי מטה ליצירת נפח
  4. ליצירת “אוזן” צר גולגול נפוח, סגרי בסיכה והוסיפי פפיון.

להשלמת הלוק לבשי שמלה או חולצה עם נקודות בשחור לבן והתאפרי בשפתון אדום. את השמפו יבש של TRESemme ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם. 34.9 ₪.

צילום: דנה קרן

 

לוחמת יפנית

מעצבי השיער של המותג TONI&GUY יצרו מראה שיער בהשראה גיישות ולוחמים סמוראים. הטאץ’ העדכני למראה היפני המוכר נוצר באמצעות חלוקה נכונה של השיער לגולגול שקל ליצור באמצעות גומייה פשוטה, והשארת שתי קווצות שיער מצידי הפנים. כדי ליצור את המראה הנכון, חשוב מאוד להחליק את השיער לפני העיצוב בפן או מחליק לאחר חפיפה ושימוש במסיכה שמעניקה מראה חלק ובוהק לשיער.

לטוטאל לוק יפני, לבשי קימונו או טופ משי, התאפרי במינימליזם והדגישי את העיניים באייליינר ליצירת מראה מלוכסן. אנחנו הוספנו באמצעות שפתון, נקודות אדומות בפנים העפעפיים ליצירת מראה מעניין. עטרי את השיער בצ’ופסטיקס פשוטים צבועים בלק בצבע בוהק לבחירתך.

את המסכה המשקמת למראה שיער חלק יותר של TONI&GUY ניתן להשיג בסופר – פארם. 69.9 ₪.

צילום: דנה קרן