סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

האמא הזו העלתה תמונה שמראה איך גרמה לבת שלה לישון כל הלילה שהפכה לויראלית

מאת: הלידרים | 7 בינואר 2018
כל הורה יודע שאחת מהסיבות הנפוצות ביותר לכך שהתינוק מתעורר בלילה היא כי נופל לו המוצץ. בעוד הרבה הורים נאלצו להתמודד עם האתגר הזה: התעוררו לעתים תכופות על מנת להשיב את המוצץ למקום הבטוח בפיו של הילד לאורה גרסון החליטה לנסות פתרון אחר.

היא העלתה תמונה של דרך התמודדות שלה עם הסיטואציה לעמוד הפייסבוק של מגזין ההורות The Motherload והתמונה הפכה לויראלית.  מה הפתרון אתם תוהים? במקום לאבזר את בתה במוצץ אחד בלבד היא החליטה להניח כ10 מוצצים ויותר בעריסה שלה. על מנת שבתה עמליה תוכל לתפוס את אחד המוצצים במהירות ברגע שזה שהיה לי בפה נופל.

האם מספרת כי היא התייחסה אל התמונה כהומריסטית וכי היא חשבה שבתה נראית מאוד חמודה לצד כל המוצצים ושהיא לא מאמינה לכמות התגובות שהיא קיבלה.

רבים העריכו את התמונה של לאורה וחשבו שזה גאוני. “הרבה אנשים משתמשים בטריק הזה  אך ישנם  הרבה שעדיין לא הכירו אותו” אומרת לאורה. “בעיני אם זה עזר למשפחה אחת אז זה לגמרי שווה את זה”.

כמובן שלא כל ההורים ברשת פירגנו ללאורה, והרבה הורים הגיבו בשליליות אל כך שלאורה מרגילה את בתה למוצצים או אפילו מגלה עצלנות כאם.

לא צריך להיות סלב כדי לקבל מתנות, לחצו כאן להצטרפות ללידרים , ותתחילו לקבל מוצרים וחוויות בחינם, רק בשביל ההמלצה שלכם ברשת.

הנה הפוסט של לאורה 

“שמתי לה במיטה 10 מוצצים”
“עשיתי את זה כי גיליתי שהיא בכתה בלילה זה היה בגלל שנפל לה המוצץ”
והנה עמליה כשהיא ערה..אולי הייתה לה שינה טובה?

stop-daughter-cry-sleep-dummy-laura-gerson-6

 

תגובות

תגובות