סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

איפה תוכלו לאכול סושי מעולה ללא הגבלה?

מאת: הלידרים | 7 בדצמבר 2017

וגם אדממה, שתיה קלה, בירות ועוד ללא תחתית.

 

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם רעבים ובקרייבניג לא נורמלית לסושי. אתם ניגשים לסושי פלייס האהוב עליכם ומגלים להפתעתכם וכי למרבה מזלכם החליטו לפנק אתכם ללא הגבלה ברולים נפלאים: ופוטומאקי אינסיידאוט (אורז בחוץ) ג’פנקו (רול אינסייד אאוט בציפוי טמפורה ופנקו מטוגן) ורול בטמפורה (מטוגן).

שנייה, אל תזילו ריר עדיין, זה עוד לא נגמר, לצד כל הטוב הזה גם יגישו לכם בירות מהחבית או יין אדום, לבן, מבעבע או וודקה ותוספת מה שהמוד שלכם מכתיב, שוב ללא הגבלה!  לסחים שפה אז גם מיץ תפוזים, אשכוליות או לימונדה.

לא סיימנו: לצד כל זה תקבלו גם חמוצים יפניים חופשי (טוב נו, קימצ’י) וגם אדממה פריך – הכל ללא הגבלה- כל מה שמתרוקן על השולחן לוקחים וממלאים עד שמפסיק להתרוקן.

אז אתם מוזמנים לצבוט את עצמכם אתם לא חולמים. מדובר בתרחיש אמיתי לגמרי. ואנחנו ממש שמחים לספר לכם שעכשיו ימי הראשון שלכם הולכים להיות נטולי שביזות וגם ימי שני הולכים להשתפר פלאים.

בסניף ג’פניקה באוניברסיטה ברמת אביב ובסניף רמת החייל החליטו לפרגן עם ערבי סושי ללא הגבלה. בסניף אוניברסיטה במהלך ימי ראשון ושני החל מהשעה 18:00 ועד אחרון הסועדים ובסניף רמת החייל בימי רביעי באותן שעות. בתוכנית: הסושימנים המוכשרים הולכים לאלתר על העמדה ולהוציא רולים מהממים. לכם רק נותר להחליט אם אתם בוייב של איזה רול אתם: דגים\צמחוני\טבעוני\מטוגן\לא מטוגן והם כברייקחו את זה משם.

בניינו, זה החלום של כל חובב סושי באשר הוא.

להזמנת מקומות  בסניף אוניברסיטה בימי ראשון ושני או בסניף רמת החייל בימי רביעי חייגו: 03-723-6100

רוצים להשתתף בפעילות LEADERS לקבל סושי ללא הגבלה ולהמליץ לחברים? מהרו להירשם

שם

עיר

דואר אלקטרוני

מספר טלפון

כמה חברים + עוקבים יש לך בפייסבוק?
כמה עוקבים יש לך באינסטגרם?
שם משתמש באינסטגרם

 

תגובות

תגובות