סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

למה אנשים עושים לג’סיקה סימפסון שיימינג הורות על התמונה שהעלתה לאינסטוש?

מאת: הלידרים | 5 בדצמבר 2017

שיימינג הורות זו לגמרי תופעה קיימת ואף אחד לא חסין

 

 

שיימיניג של הורים הפכה לתופעה שכיחה לצערנו ברשת. במסגרתה גולשים מרשים לעצמם לתקוף ולרדת על סגנון הורות כזה או אחר. העליתם תמונה של הילד עם השולחן עמוס הממתקים, יאשימו אתכם שאתם מחנכים לתזונה לא בריאה, העליתם תמונה של הילד עם כיפה, ייתכן שתואשמו בהדתה. ועוד ועוד דוגמאות שקיימות ברשת ברץ שנע בין אימהות מבשלות ביחד לבין אימהות שוקעות.

מסתבר שגם סלבס אינם חפים מביקורות על ההורות שלהם, גם כוכבות על כמו ג’סיקה סימפסון שחוותה לא אחת שיימינג הורות.והנה זה קורה שוב הפעם על תמונה שהעלתה לאינסטגרם.

סימפסון כבר הואשמה בעבר על כך שהיא נותנת לבתה להתלבש בבגדים שאינם הולמים את גילה ושגם סימפסון בעצמה אינה לובשת בגדים נאותים להצטלם בהם עם ילדיה. כפי שקרה לה כמה חודשים עם התמונה הזו.

 

והנה זה קורה שוב. הזמרת העלתה תמונה שלה ושל בתה מבלות יחדיו בחנות האיפור של מאק תוך שהיא מציינת שזו החנות האהובה על בתה. בתמונה רואים את מקסוואל בת ה-5 מאופרת באודם סגלגל כהה.

 

This is NOT an #ad, @maccosmetics is my daughter’s favorite store! Mommy-Daughter Day with #MAXIDREW #girlygoth

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

גולשים מיהרו לתקוף את הזמרת ולהאשים שהיא מלמדת את בתה להיות שטחית ולהתעסק רק במראה החיצוני, שילדה בת 5 לא צריכה להתאפר וכדאי שתפתח אותה לתחומי עניין נוספים.

בעוד גולשים אחרים דרשו מכולם להירגע ולהבין שמדובר במשחק ובבילוי משותף. ומה אתם חושבים ביקורת לגיטימית או לא?

 

תגובות

תגובות