סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

מופעי חנוכה 2017: המדריך המלא

מאת: הלידרים | 4 בדצמבר 2017

מי משחק איפה ואיזה הצגות ומופעים תוכלו למצוא.

 

הלכתם לאיבוד בין כל מופעי חנוכה? לא זוכרים באיזו הצגה משתתף מי? ומה תוכלו לראות בחנוכה הקרוב רגע לפני שאתם מצטיידים בכרטיסים, מוזלים כמובן מכלל ההנחות שמוצעות בחוץ, הנה מורה נבוכים לכל מופעי חנוכה 2017. מוזמנים לעיין כאן לבחור במופע המועדף עליכם, טוב נו על הילדים שלכם ולארגן לכן תוכניות לחג האורות המתקרב.

מה בתוכנית? מלא זמרים ושחקנים נוצצים לצד פליטי ריאלטי שונים ושלל הצגות חלקן מחזות מקוריים חלקן מתבססות על סיפורי אגדה מוכרים. חג שמח.

מופעי חנוכה 2017: המדריך המלא

סטורי של פסטיגל

עלילה: סיפור האגדה – מחזמר מתרחש בזמננו אנו ומביא את סיפורן של שתי “נסיכות” עכשוויות: לירון (לירון רביבו) נערה מפונקת שמעריצה את הזמר מספר 1 שמכונה גם “הנסיך” (עומר אדם)  וה”סינדרלה” המודרנית של הסיפור שלנו (אליאנה)  – שחולקת בית עם אימה החורגת (מיקי קם) ושתי אחיותיה החורגות כוכבית וסולמית. ( עדי חבשוש ושירה לוי) למרות קינאתן הרבה והרגליים שהן מנסות לשים בדרכה, היא מצליחה לשמור על חיוך תמידי, ויש לה גם קול נפלא, וכן, גם היא מעריצה את הזמר ה”נסיך”, או ליתר דיוק  – מאוהבת ממש.

כש”הנסיך” – עומר פרינס, מכריז על תחרות טלוויזיונית שבה הוא יבחר נערה אלמונית אחת שתשיר אתו דואט, אביה של לירון שוכר עבורה מנטור (ניקי גולדשטיין), שינסה להפוך אותה לזמרת – רק שלירון המפונקת מסתבר, היא הזיפנית הגדולה בתבל!  מה עושים? המנטור ניקי שומע במקרה את אליאנה שרה ומציע לה את עסקת חייה: “מכרי לי את קולך, ובכסף תוכלי סוף סוף לברוח מהבית הנורא שבו את חיה”.

כשבראשו כבר נרקמת המזימה, לירון המפונקת וחסרת הכישרון תבצע את השיר בקדמת הבמה אך הקול יהיה קולה של אליאנה… האם הנסיך יגלה את האמת?
גם לעומר פרינס יש סוד – הוא לא באמת זה שכותב את שירי האהבה המצליחים שלו. כותב אותם בסתר, ליבי (לי בירן) הידיד הטוב של לירון המפונקת שמאוהב בה עוד מהגן והיא זו שלה הוא כותב את כל השירים המרגשים בסתר והיא כמובן אינה יודעת על כך דבר….
כשעומר פרינס ישמע את אליאנה שרה במקרה הוא יבין שהולך שולל, אליאנה חומקת ממנו, אך  הטלפון הנייד שלה נשמט ממנה במהלך הבריחה, היישר אל ידיו המוצאות של פרינס, שמגלה כי רק  טביעת אצבע אחת יכולה לפתוח את המכשיר. הנסיך יוצא למסע חיפושים בכל המדינה ,לאתר את טביעת האצבע של בעלת הקול המופלא שחמקה לפני שהספיק להציג את עצמו…

משתתפים: עומר אדם, אליאנה תדהר, לי בירן, מיקי קם, דניאל גד, ניקי גולדשטיין, עדי חבשוש, לירון רביבו, שירה לוי, סטפן ,שגיא ביטבוקס,  אורחים מיוחדים – סטטיק ובן אל תבורי.

 

 

משפחת קדמוני בממלכת הדינוזאורים

עלילה: סיפור הנוגע ללב על חשיבות המשפחה בימינו, ערכיות, אומץ ואהבה, משולב בהומור מטורף של שחקנים קומיים אדירים, מתווה בשירים מקוריים ומוכרים שגדלנו עליהם. המתקיים בעולם האבו מכאן שכולל הרבה בדיחות על מודרניות.

שחקנים: של דביר בנדק, חני נחמיאס, בן אדם (‘גאליס’), סיון מסט (‘פול מון’), אייל שיקרצי (‘זגורי אימפריה) ויניב פולישוק (גרי מהפיג’מות).

 

 

מדגסקר לייב

עלילה:  אלכס האריה הוא מלך הג’ונגל העירוני, הוא האטרקציה העיקרית בגן החיות בסנטר פארק בניו יורק. הוא וחבריו הטובים, מרטי הזברה, מלמן הג’ירף וגלוריה ההיפופוטמית, משקיעים כל חייהם בשבי ובהופעות מול קהל מעריצים שמגיע במיוחד לראות אותם.

שחקנים: תובל שפיר, עודד פז, נדב אבקסיס, שני קליין, עומרי רוטברד וגיל וסרמן.

 

 

 

מופע גדול היה פה

לראשונה בחנוכה, מופע מוסיקלי לכל המשפחה בכיכובם של אייל גולן, עדן בן זקן, אגם בוחבוט וטליסמאן, LIVE על במה 360 בליווי להקה חיה.

צילום:
אייל גולן – אלוני מור, עדן בן זקן – דביר כחלון
אגם בוחבוט – רותם לבל, טררם – IVON, טליסמאן -משה נחומוביץ’

 

אלאדין והנסיכה יסמין

עלילה: אלאדין, פרחח צעיר וחסר תקנה, מנסה לשרוד עוד יום בשוק של העיר בגדד.
בצירוף מקרים מופלא, הוא נתקל בביתו של הסולטן, הנסיכה יסמיןובין השניים ניצתת אהבה ממבט ראשון.
השומרים מגלים זאת, ורודפים אחריו, אך אלאדין מצליח להימלט, ומסתתר במערה חשוכה שם הוא מגלה שג’אפר יועץ המלך, אינו אלא מכשף הזומם
להשתלט על הממלכה. ג’פאר מגלה אל אלאדין ונועל אותו בתוך המערה. אלאדין מוצא מנורה עתיקה, ומבלי שהתכוון לכך, משתחרר מתוכה ג’יני שמבטיח להגשים לו שלוש משאלות הג’יני מצליח להפוך את אלאדין לנסיך, ולהפגיש אותו שוב עם אהובתו הנסיכה יסמין, אך הוא מגלה לאכזבתו שהיא כבר מאורסת לקאסים, נסיך אמיתי שרוצה בה רק כדי שיוכל לרשת את הממלכה, המאבק על ליבה של הנסיכה יסמין ועל מנורת הקסמים חושף את טבעם האמיתי של כל הגיבורים,
אך רק רמי שראוי – יזכה בסוף באוצר האמיתי!

שחקנים: אסף הרץ, עדי הימלבלוי, טוביה צפיר, חובי סטאר, מייקל לואיס

צילום: יח”צ

 מסביב לעולם ב-80 יום

השנה היא 1872. על מנת לזכות בהתערבות, יוצא פיליאס פוג להקיף את העולם ב-80 יום. אך לא רק הזמן מהווה לו מכשול, אלא גם הבלשית הפרטית שעוקבת אחריו. היא חושדת שפוג אינו אלא שודד בנק, אשר ברח מאנגליה עם שלל השוד. מלווה אותו משרתו האישי והמשעשע, פספרטו  בדרכם הם מצילים את אאודה נסיכה המצטרפת אליהם למסע. יחד הם נעזרים בכל דרך אפשרית על מנת להשלים את מסעם ולהגיע ללונדון בזמן.

שחקנים: הראל סקעת,חנה לסלאו, צביקה הדר, רוני דלומי

צילום: רונן אקרמן

 

שלושת המוסקטרים

עלילה: המוסקטרים הינם יחידת המשמר העילית, של מלך צרפת, המחזמר מספר את סיפורם של שלושת המוסקטרים, היחידים עליהם סומך מלך צרפת בכל הממלכה. בצוואתו, מוריש המלך את ממלכתו לבתו, מארי הנסיכה . לאחר מותו, אחיו של המלך שר הצבא, משתלט על הממלכה ומוציא את המוסקטרים אל מחוץ לחוק. המוסקטרים, יוצאים למסע הרפתקאות, מסוכן, במטרה למצוא את הצוואה, על מנת להוכיח שהנסיכה היא היורשת החוקית ולכן היא המלכה הבאה של צרפת. למסעם, מצטרף דארטאניאן הצעיר השואף להיות מוסקטר.

שחקנים: עומר דרור, נועה קירל, עמוס תמם, עוז זהבי ושלום מיכאלשווילי

צילום: יח”צ

מותק הטרול הקסום

עלילה: ההצגה מותק הטרול הקסום מספרת על טרולים קסומים וצבעוניים כאשר הדגש בעלילה הוא על קבלת האחר. ההצגה תלווה בשירי ילדות מוכרים מעולם המוזיקה הישראלי לצד שירים מקוריים שנכתבו למופע.

שחקנים: מיכל הקטנה, מיכלי ינאי, ציפי שביט, שי ורועי, הדוד חיים, מני ממטרה, אימרי זיו, יעל נחום, אלעד צפני, גיא פרידמן ומוטי לסרי.

 הגיבורים מהספרים

עלילה: בהצגה חגיגית ומרגשת במיוחד לכבוד 65 שנה להיווסדו של קופיקו. יובל המבולבל הוא ילד שאוהב לקרוא ספרים. הספר שהכי מצחיק אותו הוא “קופיקו” יום אחד כל האותיות והמלים נעלמו מהספרים שלו, בזכות קופיקו ובעזרתם של עוזרים מצחיקים – קפטן שטות, ופרופסור לחץ ובל המבולבל יוצא לעולם הסיפורים לפגוש את כל הכוכבים מהספרים.
כדי להבין מה קרה? האם קפטן שטות ופרופסור לחץ יצליחו לעזור ליובל להגיע לעולם הסיפורים? לאן נעלמו כל האותיות והמילים מהספרים? מה הפיה החכמה תגלה להם?

שחקנים: יובל המבולבל, לירן כוהנר, אודי גוטשלק ואביעד בנטוב, ליאור דטאוקר, לירן כוהנר, קוגומלו, ענבלרינה.

 

 אמריכאן
עלילה: יקי ודני, שני אחים מפונקים אשר גדלים בבועה במגדל דירות יוקרתי בלב תל אביב. אביהם מקבל הצעת עבודה שאי אפשר לסרב לה בארה”ב.  הסבא אשר אוהב את הארץ עד מאוד מגיע להיפרד מהמשפחה ומעורר דילמה על ארץ ישראל, שייכות, אושר ועושר.
שחקנים: מחזמר מאת שולי רנד בכיכובם של יעקב כהן, קובי אריאלי, יון תומרקין, אסי צובל ואבישי שטרית.
אמריכאן

צילום: אילן בשור