סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

האישה הזו הורידה 50 ק”ג הודות לאימון הבא

מאת: הלידרים | 19 באוקטובר 2017

 

בשנת 2014 לאורה הגיעה למשקל השיא שלה, 136 ק”ג. באותו הרגע היא ידעה שהיא צריכה שינוי וזה הייתה תחילתו של מסע מאתגר של הורדה במשקל. במאי האחרון היא כבר בגיעה למשקל של 80 ק”ג והיום אחרי העלאת מסת שריר היא שוקלת 88 ק”ג. והיא מספרת כי היא מרגישה יותר טוב מתמיד.

לאחרונה היא נפתחה בפוסט באינסטגרם בו היא מספרת על המסע שלה ועל השינוי שעברה:

“תעשו לעצמכם טובה, לעולם אל תשכחו מאיפה התחלתם, לעולם אל תשכחו כמה רציתם את השינוי, לעולם אל תשכחו כמה נאבקתם רק כדי להתחיל..אני יודעת..זה קשה. זה שווה את זה”

הפוסט מעורר ההשראה של לאורה:

 

היום, ללאורה יש יותר מ243,000 עוקבים באינסטגרם, והתמונה הזו גרפה מעל 28,000 לייקים. היא רוצה שכולם יידעו ששינוי כזה הוא אפשרי עבור כולם, כל עוד הם מסורים ומאמינים בעצמם.

והנה בדיוק מה שלאורה עשתה כדי להגיע לתוצאות המרשימות האלה. הכל התחיל מהמשקולות. היא אומרת. ” התאהבתי בהרמת משקולות וזה לגמרי שינה את התמונה בשבילי”. אז היא התחילה לבלות במכון תוך שהיא מתאמנת על הרמת משקולות וגם לומדת את הקשר בין תזונה לבריאות ולכושר.

התשוקה הזו גרמה לרצות לשפר את הבריאות שלה ולדאוג לעצמה. היא התחילה לסגל לעצמה הרגלים בריאים ולעשות בחירות טובות יותר בנוגע למזון אותו היא אוכלת. מסע ההורדה במשקל שלה התחיל בכך שמצאה תשוקה להתאמן ואז זה התחיל להשפיע על שאר היבטי החיים שלה.

I’m either mean mugging or I’m giggling. These are the faces of #GymLaura

A post shared by Laura Micetich (@theirongiantess) on

היום היא על דיאטה בריאה ומאוזנת הכולל הרבה ירקות ירוקים, דגים, עוף ופחמימות מורכבות. היא אוכלת 5-6 ארוחות ביום ומקפידה על אכילה נכונה.

אגב, העובדה שהיא מרימה משקולות אפשרה לה להרחיב את מגוון המזונות שהיא צורכת ואפילו להכניס כמה “מזונות מושחתים לתפריט”

Patience, kindness, and a little bit of gumption. That'll get ya pretty darn far. Embracing the fluff 👍🏼💪🏼

A post shared by Laura Micetich (@theirongiantess) on

 

תגובות

תגובות