סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

איזו נסיכת דיסני את לפי המזל האסטרלוגי שלך?

מאת: הלידרים | 2 באוקטובר 2017

מולאן? בל או אולי סינדרלה? איזו נסיכת דיסני את לפי המזל האסטרלוגי שלך?

אם אי פעם הרגשת חיבור מיוחד לאחת מנסיכות דיסני הקסומות יכול להיות שיש סיבה יותר עמוקה לכך. אולי זה בכלל תלוי בכוכבים?ייתכן שאת חולקות את אותו מזל אסטרלוגי עם נסיכת דיסני המועדפת עלייך. מגזין פופשוגר מיין את הנסיגות לפי תוכנות האופי המזוהות אותן והנה לפניכן הטבלה המלאה. בואי לגלות איזו נסיכה את לפי המזל האסטרולגי שלך.

 

 

גדי, (22 בדצמבר עד 20 בינואר) אלזה

בני מזל גדי הם אחראים, סבלניים ומאוד ממושמעים. אתם טובים בשליטה עצמית ומגלים פרקטיות בבחירת ההחלטות שלכם. הם בדרך כלל נחשבים לרצינים ביותר לעומת שאר המזלות. עם זאת אתם עצמאים וחרוצים. כמו אלזה אין דבר יותר חשוב לכם מאשר המשפחה והחברים שלכם. יש לכם ידע נרחב ואתם מלאי דרייב ונחישות. אתם רגישים ונאמנים ואם מישהו יצליח לחדור מבעד למעטה הקשוח שלכם הוא ימצא חבר לחיים

נסיכת דיסני

 

 

דלי  (20 בינואר עד 18 בדצמבר ), אנה

אלה שנולדו למזל דלי הם יוצאי דופן ומתקדמים. הם קובעי טרנדים, עצמאים וייאבקו לטובת מטרות חשובות הקשורות גם לאנושות כולה. כמו אנה אתם יכולים להיות חמי מזג, רגישים ואנרגטיים  אבל עם זאת, גם ביישנים. העולם מלא באפשרויות (לבנות איש שלג זו רק אחת מהן) ואתם זקוקים לגירוי רגשי מתמיד כדי שלא תשתעממו ואתם רוצים לחקור את העולם ולגלות אנשים חדשים.

שור (21 באפריל עד 20 במאי) רפונזל

בני מזל שור אוהבים יופי ותענוגות פיזיים כמו רפונזל. הם חברותיים לפעמים יכולים להיות מעט שטחיים זאת משום שהם נוטים להפנים את הרגשות האמיתיים שלהם. אתם עוצמתיים, אמינים אבל גם מאוד, מאוד עקשנים. אתם אוהבים להגן על הקרובים עליכם ולעתים אתם מתקשים עם שינויים. יש לכם חוש הומור ואתם גם רומנטיים.

 

תאומים (21 במאי עד ה-21 ביוני), טאינה

עדינים, סקרניים ומעריפי חיבה. אתם צמאים לידע ומלאים באופטימיות. מעט שובבים. כמו טאינה אתם טובי לב, חרוצים ומהופנטים מדברים חדשים. אתם דברניים ואתם מעריכים תקשורת. אתם מחפשים פרטנרים שיעמדו בקצב שלכם ויש בכם גם רוח הרפתקנית.

סרטן (22 ביוני עד 22 ביולי), סינדרלה

בני מזל סרטן הם מלאי דימיון, רגשניים ורגישים. כמו סינדרלה הם עדינים ומפתים. אתם מסתוריים ולפעמים מתנהגים באופן בלתי צפוי (כמו לברוח באמצע הנשף בלי הסברים). אתם לא מקובעים ולפעמים הססנייים אבל אם מישהו יזכה באהבתכם תהיו נאמנים לו.

 

אריה (23 ביולי עד 22 באוגוסט)  – מולאן

בני מזל האש, אתם נשלטים ביד השמש המסומנת על ידי מזל אריה. אתם עוצמתיים. כמו מולאן, אתם עקשניים , מלאי תשוקה והכי חשוב נאמנים. אתם מנהיגים מלידה ומלאי ביטחון עצמי. עם זאת אתם כנים והרפתקניים ותקריבו מעצמכם לטובת הכלל. התכונה החזקה ביותר שלכם היא שאתם יכולים להשיג כל מה שאתם רוצם באהבה וכן בחיים בכלל.

Leo (July 23-Aug. 22), Mulan

 

 בתולה( 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר),  בל

בני מזל בתולה הם איכפתיים וחרוצים. לרוב מדובר באנשים פרקטיים. כמו בל אתם לא תהססו להקריב מעצמכם לטובת נאמנות ונדיבות. אתם גם אוהבים לקרוא. מזל בתולה הוא מזל אדמה כך שאתם מחוברים לאנשים אחרים ועם רגליים על הקרקע. יש לכם חוש מוסר גבוהה המתקיים לצד אופטימיות ואמונה באנשים אחרים גם אם הם פגעו בכם בעבר. יש לכם יופי עדין וקורן ולב תואם.

 

מאזניים (23 בספטמבר עד  23 באוקטובר), שלגיה

בני מזל מאזניים כפי שמרמז שמם הם אוהבי הרמוניה ועקביות. הם מעדיפים שלווה ורוגע. כמו שלגיה המתוקה הם נמנעים מעימותים. אתם אוהבים לשתף פעולה. אתם גם רומנטיים ומאמינים שתגיעו ל”באושר ועושר”. אתם עדינים ואדיבים אוהבים להיות בחוץ ומחפשים רוגע ביחסים שלכם בחיים.

 

עקרב (24 באוקטובר עד 21 בנובמבר), מרידה

לרוב נחשבים למזל החזק ביותר. בני מזל עקרב הם אמיצים, נחושים ומלאי תשוקה. אתם נבונים מעבר לשנותיכם ואתם גם נוטים לדרמטיות. כמו מרידה אתם פתוחים, כנים ואסרטיביים. אתם חברים טובים ולמרות שאתם יש לכם נטייה להיות סוערים יש בכם גם צד רגוע ושליטה. הסתירה הזאת והעומק הרגשי שלכם הופכת אתכם לדינאמיים, אנגרטיים ובעלי אישיות חזקה

קשת (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר), אריאל

בני מזל קשת הם שובבים ומלאי התלהבות ואופטימיות. אתם אוהבים שינוי ושואפים לחופש, כמו אריאל שעזבה את הממלכה. אתם מוחצנים, פתוחים ומלאי תשוקה. ברגע שאתם רוצים משהו ורואים אותו למול עינכם לא תבחלו בכלום כדי להשיג אותו ( כמו למשל נסיך הולך על שניים שחילצתם מהים). אתם אוהבים לחקור רבדים שנוי בחיים ושום דבר לא יעצור אתכם

 

קרדיט תמונת: וולט דיסני

 

קראו גם:

לוח המזלות גרסת האימוג’י

 

תגובות

תגובות