סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

חדר בריחה לנשים בלבד – החדר הוורוד

מאת: הלידרים | 1 באוקטובר 2017

הכירו את חדר הבריחה החינמי המיועד לנשים בלבד מהסיבה הכי חשובה שיש

חדרי הבריחה הפכו להיות אטרקציה פופולרית בקרב מחוזותינו, הם צצים חדשות לבקרים ומציעים לנו שעה של בילוי ייחודי וחוויתי. אבל החדר הזה הוא שונה מכולם, זהו חדר לנשים בלבד. הכירו את החדר הוורודץ

“החדר הוורוד”, כאמור הוא חדר-בריחה לנשים בלבד שהוקם על ידי עמותת אחת מתשע כמהלך מיוחד לחודש המודעות לסרטן השד. החדשר שהוקם בשיתוף משרד הפרסום ראובני פרידן הוא חדר מסוג פופ אפ מיוחד לנשים, שמטרתו להעביר בצורה חווייתית ומעצימה את המסר “הגעת לגיל 30? הגיע הזמן להפסיק לברוח ולקבוע תור לכירורג שד. גילוי מוקדם מציל חיים”.

המטרה היא לעודד את המודעות לגבי החשיבות של בדיקה, גם בגיל צעיר זאת בדרך חוויתית ומהנה. בעמותה שואפים שנשים יגיעו לחדר הבריחה בליווי חברות ויזכו לחוויה מעצימה אך גם לחדד אצלן את המסר החשוב הזה. החדר הוא חינמי ומותנה בהרשמה מראש באתר.

חדר הבריחה יפעל בין התאריכים 1-10.10.2017,בדיזנגוף סנטר תל-אביב בניין B  קומה 2 (מול כלי זמר) הרשמה (ללא עלות) בדף הפייסבוק ובאתר האינטרנט של ‘אחת מתשע’ https://www.onein9.org.il/.

מחר (יום שני) צפויה להתקיים במתחם השקה חגיגית בהשתתפות בכירים בתעשיית הבידור כדי להגביר את המודעות.
הנושא או המשימב שסביבה מורכב  “החדר הוורוד” הוא  התארגנות לקראת יציאה לבילוי לכבוד יום הולדת 30, ולא סתם. זה הגיל שחשוב להתחיל להיבדק באופן קבוע אצל כירורג שד. בחדר הבריחה ימתינו משימות וחידות מאתגרות ומהנות שכולן מהעולם הנשי. בסופה של החוויה, יבינו המשתתפות שיש דברים שאי אפשר לברוח מהם, ושהן חייבת לשמור על בריאותן וללכת להיבדק.

סיגל רצין, מנכ”לית עמותת ‘אחת מתשע’, מציינת כי “חדר הבריחה מעביר את חשיבות הגילוי המוקדם בצורה מרוככת, ומעלה נושא רגיש שכולן חייבות להכיר אבל לא תמיד מעוניינות לשמוע עליו

“החדר הוורוד” הוא עוד נדבך בשורת פעילויות של העמותה להעלאת המודעות לגילוי מוקדם מציל חיים, בעיקר בקרב נשים צעירות. אנחנו מזמינות נשים בנות 30 פלוס להשתתף בחוויה המהנה הזו, ובסופה  להבין כי אי אפשר לברוח משמירה על הבריאות”.

 

תגובות

תגובות