סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

להגשים חלום: איפה בארץ תוכלי להפוך לבת ים

מאת: הלידרים | 4 בספטמבר 2017

במקום הזה ילמדו אתכם איך להיות בתולת ים אמיתית..אריאל אנחנו בדרך!

מאז ששיר הייתה ילדה היא חלמה להיות בתולת ים. כמו הרבה בנות אחרות גם היא צפתה בקלאסיקה של דיסני בת הים הקטנה והתאהבה ביצור הקסום הזה.

מאז שיר גדלה אבל עדיין לא ויתרה על החלום, לפני כשמונה שנים היא החליטה שהיא רוצה לשחות עם סנפיר של בתולת ים. היא תפרה סנפיר מיוחד וירדה עם אחיה לאילת שם צילמו סרטון בלתי נשכח.

צילום:דקלה פאינרו

השנים עברו ויום אחד שיר, יועצת ארגונית במקצועה נזכרה בחוויה הקסומה והגיעה למסקנה שבטוח יש אנשים נוספים שהיו שמחים להיות בני ובנות ים ליום אחד.

היא התחילה לחקור את הנושא, רכשה סנפירים מיוחדים מחו”ל שעשויים מבד צלילה מיוחד ועומדים בתקן האמריקני והאוסטרלי המחמירים אבל גם יפים וזוהרים. ולאט לאט היא התחילה לעשות מפגש של בני ובנות ים. כן, זה לא רק בשביל בנות.

כך זה התפתח לעולם בני ובנות הים, העסק שלה שמציע חוויה ייחודית ומלאת דימיון.

IMG_9957_ps (1)

צילום: דקלה פאינרו

בת ים ליום אחד

החוויה הקסומה מתחילה איך שמגיעים אל חצר עם בריכה פרטית שם בפינה קסומה מלאת קונכיות וכוכבי ים יאפרו אתכם באיפור מיוחד של בתולות ים ותוכלו לבחור גם לעשות סדנאת יצירה של תכשיטי ים (קשתות וצמידים מצדפים או צורת של כוכבי ים) או פשוט לבחור תכשיטים מתיבת האוצר.

21330879_358827817908190_2119480608_o

צילום: דקלה פאינרו

לאחר מכן כל משתתף מקבל סנפיר ולאחר שתבינו כיצד בני ובנות הים שוחים עם הסנפיר (זה קצת שונה משחייה רגילה), שיר תערוך לכם סשן צילום מחוץ לשפת הבריכה שם תוכלו לעשות פוזות שונות עם הסנפיר. במהלך כל השהות שלכם שם אתם מתנתקים לגמרי והפלאפונים שלכם נשארים בצד. (שימו לב שרק מי שיודע לשחות יוכל להשתתף).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

צילום: דקלה פאינרו

אתם תלמדו איך לעשות עמידת סנפיר, נשיקת בועות ועוד כל מיני דברים מגניבים שרק בני ובנות ים יכולים לעשות. מי שרוצה יוכל להנות גם מצילום מיוחד כולל וידאו מתחת למים (בתוספת תשלום).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

צילום: דקלה פאינרו

עד כה הגיעו לכאן אנשים מכל הארץ ובני כל הגילים: קבוצות נשים, ילדות, אמהות ובנות ומשפחות בהרכב מלא (כן גם בנים וגברים) שכולם יצאו נלהבים וכשהם רואים כוכבי ים בעיניים.

IMG_0208_ps (2)

צילום: דקלה פאינרו

משך החוויה עומד על כשעה וחצי. העלות משתנה מקבוצה לפי גודל הקבוצה וסוג הפעילות המבוקשת, אבל פחות או יותר מדובר על כ-500 שקלים למשתתף הראשון ואז כ-100 שקלים על כל משתתף נוסף. סדנת תכשיטי הים והצילום מתחת למים הם בתוספת תשלום.

רוצים גם להפוך לבן או בת ים ליום אחד? צרו קשר עם עמוד הפייסבוק  או דרך אתר האינטרנט החדש של המקום.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

צילום: דקלה פאינרו