סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

ההופעה של בריטני בישראל : it’s Britney bitch!

מאת: אמילי אזולאי | 4 ביולי 2017

מה אנחנו חשבנו על ההופעה של בריטני

 

היה חם אתמול בפארק הירקון ולא רק בגלל גל החום שפקד אותנו. מי שחיממה את האווירה הייתה נסיכת הפופ הראשונה בריטני “ביטץ” ספירס שהופיעה לראשונה בישראל.

מעל ל-55,000 אלף צופים נלהבים רובם ילידי שנת 85-95 צפו בהופעה ההיסטורית ובוי איזו הופעה זו הייתה. רבות דובר על סוגיית הפלייבק לא פלייבק בהופעותיה של בריטני.

ובכן בריטני לגמרי נשענה על ליווי פלייבק מלא בזמן ההופעה וכמו בשורה מתוך השיר “IM A SLVE 4 YOU” (כתיבה עם מספרים הייתה שיא הגרוב אז בשלהי שנות התשעים) “I won’t deny it, I’m not trying to hide”. אבל זה ממש לא פגם בהופעה.

בריט בריט באה לעבוד! וכמה הולם שהיא פתחה בשיר “work bitch” לקול צרחות הקהל. הזמרת לא הפסיקה לזוז במהלך כל המופע. נכון זו לא בריטני הרקדנית של שנת 99 אבל היא נתנה את כולה, שהיא לא מפקירה אף סנטימטר מהבמה.

FB_IMG_1499150498356

צילום: הפייסבוק בריטני בישראל

 

השיא הראשון של הערב נרשם לאחר החלפת הבגדים הראשונה (מבין תשע שאנחנו ספרנו!) הקו המנחה של התלבושות אם תהיתם היה בגדי גוף. הרבה בגדי גוף במגוון צבעים, נצנצים, חושפניים וסקסיים שהציגו את גופה החטוב של בריטני לראווה. לבוש מינימלי היה מתבקש לאור החום הכבד.

בריטני עלתה בבגד גוף לוהט וסיפקה לקהל את הסחורה בשיר ששם אותה על המפה “hit me baby one more time” לקול שאגות הקהל שצרח איתה (טוב עם הפלייבק) את המילים. הקצב לא הפסיק ופתאום צלילי להיט נוסף נשמעו בירקון הפעם היה זה “opps I  did it again”.

אמנם פלייבק אבל היא באה לעבוד:

בריטני לא הרבתה לדבר עם הקהל היא כן מלמלה משהו שנשמע כמו תל אביב אבל קצת היה קשה להבין מה היא אומרת לאור הדציבל והקול הגבוהה בו היא ניחנה.

במופע בחרה בריטני לשיר לא מעט שירים מהאלבום החדש כמו “you make me” “touch of your hand” שלא כ”כ הצליחו להרים את הקהל. היא גם תיבלה את המופע בקטע ריקוד לשיר של מיס אליוס “Get Ur Freak On“.

המופע היה מושקע. צוות רקדנים לוהט ומיומן שנראה שנלקח ישר ממופע הבית שלה בווגאס, מסכים עם גרפיקות מתחלפות ותאורה מרשימה שנתנו את התחושה של הפקה מקצועית ומיומנת. גם היה שימוש רב באביזרים: כיסאות, במות קטנות של קרקס, וכמובן עמוד (חשפנות?) שליווה אותה לשיר שהוזכר קודם “IM A SLVE 4 YOU“.

רגע מרגש נוסף נרשם כאשר בחור בר מזל נבחר מהקהל ושיתף פעולה עם בריטני בשיר “Freakshow” שם הוא נקשר ברצועה והשתלב בקטע בהשראת הסאדו מאזו שבריטני אוחזת בשוט והכל.

אבל ה-שיא של הערב היה רצף להיטים שהתחיל בToxic שלא בכדי נבחר לשיר הפופ של העשור הקודם וזיכה את בריטני בפארס גראמי. הקהל היה בהיסטריה ואז הושמע stronger  ולאחריו מיד “crazy” המעולה! תודה קטנה לרקדנים, לקהל וללהקה ובריטני נעלמת מהבמה.

 

 

בשלב זה חלק מהקהל התחיל להתפזר, ואלה שנותרו שאג “בריטני” במלוא הגרון והנה בריטני חזרה להדרן עם השיר “till the world end” שהסתיים במטח קונפטי מרשים שנתן פיניש משמח למופע.

FB_IMG_1499150935358

צילום: הפייסבוק בריטני בישראל

בשורה התחתונה, מדהים לחשוב כמה בריטני (רק בת 36) הספיקה לחוות ב20 וקצת שנות הקריירה שלה. אם היא תמשיך להשקיע כפי שהיה במופע אמש היא תמשיך להיות רלוונטית לעוד הרבה זמן. ואופס אנחנו חושבים שהיא עשתה את זה שוב.