סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

האתר הזה יאפשר לכם לטייל בעולם ולישון בבתים מדהימים בחינם

מאת: הלידרים | 18 במאי 2017

האתר הזה יאפשר לכם לטייל בעולם ולשהות בבתים מהממים אם תהיו מוכנים לטפל בחיות המחמד ולשמור על הבית של הבעלים

 

האתר הזה יאפשר לכם לטייל בעולם ולישון בבתים מדהימים אם תסכימו לשמור על חיות מחמד

תתארו לעצמכם שאתם שוהים בדירות הכי שוות בזמן שאץ מטיילים בעולם? מבתים כפריים בצרפת ועד וילות על החוף באוסטרליה? הכל תמורת זה שתשמרו לבעלי הבית על חיות המחמד שלהם. אז עכשיו יש חברה שמספקת בדיוק את השירות הזה. “trusted housesitters” שמאפשרת לכם לטייל בעולם תמורת דמי מנוי באתר בלבד.

הקונספט הוא גאוני ופשוט. החברה מחברת בין אנשים שצריכים לעזוב את ביתיהם ונאלצים להשאיר את חיות המחמד שלהם מאחור לבין אנשים אמינים ואחראים שיטפלו בחיות ובבית שלהם תמורת מגורים.

יכלתם להיות עכשיו בקנדה…

עשו לייק לקהילת מובילי הדעה של ישראל

 

כדי להיכנס למאגר הזה כל מה שצריך הוא להוכיח שאתה אמין ובעל ניסיון מוכח בטיפול בבעלי חיים. ראשית אתם צריכים כמה המלצות מאנשים בסביבתכם המקומית ששמרת להם על הבית/חיות המחמד. גם מכתב המלצה שמעיד על אופייכם ייתן לכם מוניטין חיובי ואישור המסמכים ותעודת הזהות שלכם.

ועוד דבר אחד, כדי להבטיח שמדובר באנשים איכותיים ורציניים ועבור שירותי התיווך של האתר, המנוי לאתר הוא בתשלום, אבל מדובר בסכום סמלי של פחות מ-40 שקלים.

עברתם את כל השלבים? אז  עכשיו אתם מוכנים לבחון איזה בתים ויעדים זמינים ואיזה כלבים או חתולים חמודים תוכלו לפגוש. חלק מההצעות באתר הן לטווח קצר וחלקן יכולות להגיע אפילו לשנה.

 

מה עם בית הבריכה המהמם הזה..

בפלורידה תטפלו בבעל הבית האמיתי