סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

כך נראים גיבורי הממים שלכם במציאות

מאת: הלידרים | 17 במאי 2017

הילדים האלה הפכו להיות כוכבי רשת שכל העולם עושה משתמש ורואה את התמונות שלהם אבל איך הם נראים היום

 

כך נראים גיבורי ה”ממים” שלכם במציאות

אנחנו אוהבים ממים. הם כיפיים, קצרים ויכולים לבטא הרבה בלי הרבה מילים. שלא לדבר על כך שהם הורסים מצחוק.

מבין ים של ממים שהולכים ומתחלפים על ימין ועל שמאל ועל הדרך מתארים לנו טרנדים, תופעות ואירועים אקטואליים ישנם כמה ממים שהצליחו לבלוט מעל כולם, להביס את מבחן הזמן.

כולכם מכירים אותם, אבל האם אתם יודעים איך האנשים המתועדים בהם נראים היום? או מה מקור התמונה? ומה קרה לאנשים האלה שנהיו מפורסמים ברמות עולמיות?

1. sucsess kid

מאחורי התמונה הזו מסתתר סיפור מרגש.  אימו של סם גרינר העלתה את התמונה הזו לרשת בשנת 2007 כשהוא בן 11 חודשים בלבד. והפכה לויראלית ולאחד הממים הפופולריים. התמונה מזוהה עם הצלחה כפי שמרמז שם המם. במציאות אביו של סמי היה זקוק לניתוח השתלת כליה ובעקבות הצלחת התמונה הצליחה המשפחה לגייס כסף עבור הטיפול הרפואי היקר.

צילום: laneymg/instagram

 

2.  disaster girl

אוקיי, אנחנו חייבים להבהיר פה משהו. השריפה ברקע? היא רק תרגיל כיבוי אש ולא שריפה אמיתית. התמונה הפכה להיות סימן של ציניות ואדישות. התמונה עלתה לרשת בשנת 2004.

צילום: zoeroth/instagram

 

 

3. הסטלן  (Scumbag Steve)

התמונה הזאת צולמה בשביל אלבום של להקת ראפ שאחד מחבריה הוא בלייק, הבחור בתמונה. התמונה עלתה לרשת בשנת 2011 ויותר מאוחר התברר שמי שצילם את התמונה היא דווקא אימו של בלייק.

צילום: Blake Boston/facebook

 

4. החנון (bad luck Brian)

זהו קייל, זוהי תמונת המחזור שלו מהתיכון. התמונה הועלתה לרשת כבדיחה של חבר טוב שלו שהעלה אותה יחד עם הכיתוב “עושה טסט לרישיון.. מקבל שלילה על נהיגה בשכרות” מאז 2012 התמונה הפכה להיות סמל לתקריות מביכות ומזל רע. המם זכה לפופלריות גם בארץ עם עמודי פייסבוק כמו “אנשים מסכנים וחסרי מזל”.

צילום: Bad Luck Brian/facebook

5. “מבט מהצד” (Side-Eye Chloe)

קלואי הצעירה נהייתה מפורסמת הודות לסרטון שהעלו הוריה בשנת 2013. בסרטון רואים את אחותה של קלואי, לילי בוכה מהתרגשות שמספרים לה על נסיעה לדיסנילנד.. קלואי קצת פחות הבינה את התגובה האובר דרמטית. המם הפך להיות “גלגול העיניים האולטימטיבי”.

 

צילום: lilyandchloeofficial/instagram

6. החברה שלא משחררת (Overly Attached Girlfriend)

לאינה הצעירה הפכה להיות מפורסמת בין לילה. כל מה שהיא עשתה היה לענות לאתגר של ג’סטין ביבר שהכריז על תחרות שירים שלו ביוטיוב. לאינה עשתה גרסה משלה לשיר שלו “boyfriend” מעין פארודיה בה היא מתארת חברה קנאית ונדבקת. למחרת היו לסרטון 1.35 מיליון צפיות והיא הפכה להיות תופעת רשת.

צילום: Laina/twitter

 

7.  מבט שוק Outraged girl

התמונה הזו היא של השחקנית הצעירה מיה טלריסיו והיא לקוחה מתוך הסדרה של ערוץ דיסני  “בהצלחה, צ’רלי”. התמונה הפכה להיות ויראלית ומשמשת לבטא תדהמה וחוסר ידיעה.

צילום: miatalerico101/instagram