סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

האבא הויראלי מהסרטון של BBC מספר מה קרה שם

מאת: הלידרים | 15 במרץ 2017

גם אתם ראיתם את הסרטון ההורס הזה? עכשיו האבא הויראלי מספר מה התרחש בסרטו המפורסם

האבא הויראלי, רוברט קלי מספר מה באמת קרה בראיון המפורסם. זה היה אמור להיות ראיון רציני לרשת הבריטית ה-BBC, אבל הפך להיות אחד הסרטונים המדוברים בעולם.  מה באמת קרה שם

 

אם הייתם באינטרנט בשבוע האחרון או על הפלנטה, בטוח נתקלתם בסרטון ההורס בו הפרופסור רוברט קלי מנסה לערוך ראיון רציני לBBC  על דרום קוריאה. אבל לחדר נכנסו כמה אורחים אממ. שקצת הסיחו את דעתנו מהראיון.

בתו ובנו של קלי נכנסו/דילגו/התגלגלו לחדר למה שהפך להיות אחד הסרטונים הויראליים שנראו לאחרונה. המבוכה של קלי ניכרת והוא לא ידע כיצד להתמודד עם ההפרעה.

הסרטו אפילו נהיה מצחיק יותר כשלחדר פורצת אשתו של קלי בנונשלנטיות מרשימה ומושכת את הילדים החוצה תוך שהיא נשכבת כדי לסגור את הדלת.

והנה הסרטון המלא

 

אחרי שהסרטון כיכב ברשת ובכל העולם למעשה, התיישב האבא הויראלי, רוברט קלי ואשתו קים ג’ונג  אה לשיחה עם הוול סטריט ג’ורנל. כדי להסביר מה במת קרה שם.

קים גו’נג אה סיפרה שהוא בדרך כלל נועל את הדלת. היא הבחינה שהילדים לא לידה והחלה לחפש אותם בבית. “זה היה ממש כאוס”.

 

קלי סיפר כי כתב מכתב התנצלות לBBC, להם זה פחות הפריע והם ביקשו אישור לפרסם את הסרטון ברשת. בהתחלה הזוג סירב כי חששו שיצחקו על ילדיהם אבל הבינו שמשפחות רבות יזדהו עם הסיטואציה.

הם לא צפו שהסרטון יתפוצץ ככה ברשת ואלצו לכבות את כל התראות הטוויטר והפייסבוק מרוב תגובות ובקשות לראיונות. קלי הסבר שיענה על כל השאלות במסיבת עיתונאים באוניברסיטה במחלקה של דרום קוריאה שגם שם הסרטו עורר עניין רב.