סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

בוגבו ישראל משיקה את הדור הבא בעגלות ונותנת טיפים לפני הרכישה

מאת: קרן ילינק | 13 במרץ 2017

רכישת עגלה לתינוק היא אחת מהקניות החשובות ביותר, בוגבו ישראל נותנת הצצה לדור הבא של העגלות ומעניקה מספר טיפים שישמשו אותך לפני הרכישה.

לראשונה בעולם חברת בוגבו מאפשרת לקהל לקוחותיה לעצב את העגלה בסגנון האישי שלך בעזרת מגוון רחב של אפשרויות צבעים וקומבינציות.

צילום: יח"צ חו"ל

צילום: יח”צ חו”ל

חברת בוגבו משיקה את הדור הבא של העגלות Bugaboo Bee 5 העגלה האורבנית עם 100 חידושים ושיפורים ובאינספור שילובי צבעים להתאמה אישית SHOW YOURSTYLE. העגלה קומפקטית, קלת משקל ומתאימה לתינוקות מגיל לידה ועד פעוטות. העגלה מתקפלת בעזרת יד אחת כמקשה אחת, מושב ניתן להיפוך פנים להורה או ככלפי חוץ, משענת גב ומושב מתארכים וגגון מתארך, בסטייל וסגנון אישי

צילום: יח"צ חו"ל

צילום: יח”צ חו”ל

לעגלה 100 חידושים ושיפורים טכנולוגיים המאפשרים נסיעה חלקה יותר מאי פעם. הגלגלים הקדמיים עוצבו בדרך חדשה לגמרי אשר הופכת אותם ליציבים יותר, מסתובבים בקלות ועמידים לאורך זמן. ידיות חדשות במראה עור יוקרתי, הניתנות לבחירה והחלפה, כיס חדש בסל התחתון, כיסוי גלגלים מתחלף לבחירה, עיצוב משופר למושב, חיבור מובנה לאקססוריז ללא צורך במתאמים ועוד מיני חידושים ושיפורים שיהפכו את הנסיעה לחוויה. 

עלות העגלה החל מ- 3,500 שקלים.

צילום: יח"צ חו"ל

צילום: יח”צ חו”ל

כיום מבחר העגלות על כל אפשרויותיהן מבלבל עד כדי כך, שלעיתים עקב רכישת עגלה לא מתאימה, נאלצים לרכוש עגלה נוספת.

הנה מבחר טיפים אשר ינווטו את דרככם בהצלחה במעמד בחירת עגלת התינוק הראשונה שלכם:

התאמת העגלה למשפחה

ראשית, כדאי להבין מהם הצרכים שבעגלה בשנים הראשונות לחיי התינוק החדש.

מהלידה ועד סביבות גיל חצי שנה, התינוק שלכם ישכב בעגלה. בתקופה זו, תשתמשו ב”אמבטיה” שתעטוף ותגן על התינוק. עם התפתחות תינוקכם וככל שיתחיל לייצב את עמוד השדרה והשרירים שלו, בסביבות גיל חצי שנה, הוא יוכל לעבור למצב ביניים, ועד לישיבה מלאה בזווית 90 מעלות. בשלב זה, העגלה הופכת לטיולון.

מומלץ לבחור בעגלה משולבת (אמבטיה/ עריסה וטיולון) אשר תתאים לאורח החיים של משפחתכם – האם אתם חיים בעיר או בכפר? האם אוהבים לטייל הרבה בחוץ או שאתם הורים עירוניים? או אולי יש בכם את כל הצדדים ואז יהיה נכון לבחור בעגלה אשר מתאימה לכל תוואי שטח.

מבחן הרכב

אל תשכחו לבדוק שהעגלה נכנסת לרכב שלכם, מקובל לבוא להתרשמות עם הרכב ולוודא כי העגלה נכנסת בקלות לתא המטען. עד גיל שנה, השימוש במושב בטיחות ברכב הוא לרוב בסלקל, לפי הנחיות הבטיחות עם פניו של התינוק נגד כיוון הנסיעה, כאשר בסביבות גיל שנה התינוק עובר לכיסא בטיחות, עם פניו לכיוון הנסיעה. מומלץ לבחור בעגלה אשר יש אפשרות לחבר לה מתאמים לסלקל לטובת מעבר קל של תינוק ישן בין הרכב לעגלה ולהיפך.

בטיחות ואיכות

חשוב לבחור בעגלה בטיחותית, יציבה העשויה מחומרים איכותיים ועמידים, אשר תינוקכם יהיה בטוח בה ותחזיק לאורך זמן. כמובן שחשוב לבדוק תקנים והמלצות. מומלץ לבחור בעגלה שהבדים שלה ניתנים להסרה בקלות ולכביסה במכונת כביסה וכמו כן שיש בה הגנה ראויה מהשמש באמצעות גגונים ארוכים מספיק עם מסנני קרינה.

אחריות ושירות

עגלה טובה מבית טוב עם אחריות ממושכת ושירות ראוי על מנת שיהיה אל מי לפנות ועם מי לדבר במידת הצורך.

קלות התפעול

תתנסו. בואו ל”נסיעת מבחן”, תתרשמו, תקפלו ותסגרו את העגלה על מנת לוודא את קלות התפעול. עוד תצטרכו לפתוח ולסגור אותה הרבה פעמים וחשוב לוודא שהעגלה נוחה לכם.