סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

אל תשליכני לעת זקנה – קמפיין שכולו למען מטרה טובה

מאת: הלידרים | 27 בפברואר 2017

בימים אלה רץ ברשת קמפיין ישראלי שמטרתו לעורר מודעות לגבי מצב הקשישים בארץ. הכוכבים נרתמו בהמוניהם וגם הלידרים!

מיטב הכוכבים נרתמים למען הקשישים

לאחר פרסום הסרטון הקשה של התעללות בקשישים התגייסו מיטב כוכבי ארצנו בעקבות בקשתו של צחי קומה להצטלם עם שלט ״אל תשליכני לעת זקנה״ לאות הזדהות עם אותם קשישים ולצורך הגברת המודעות של מצב הקשישים בארץ.

גם הלידרים נרתמים למען המטרה הנעלה ומעודדים אתכם להתגייס ולהגביר את המודעות לנושא הכה חשוב הזה!

#אלתשליכנילעתזיקנה #הלידרים

A post shared by הלידרים Leaders (@leaders.co.il) on

 

1. צחי קומה – היוזם של הקמפיין

 

 

2. אייל גולן

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on

3. עדן בן זקן

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

4. נטע אלחמיסטר

 

#אלתשליכנילעתזיקנה !!! ?

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

5. רוסלנה רודינה

 

#אלתשליכנילעתזיקנה @tzahikoma

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

 

6. שירי מימון

 

7. שיר אלמליח

#אלתשליכנילעתזיקנה ❤

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

8. ניקול ראידמן

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

 

9. ירדן הראל

 

❤️ #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Yarden Harel (@yardenha) on

 

 

10. אלכסה דול

11. חלי ממן

#אלתשליכנילעתזיקנה וכל מילה נוספת מיותרת ????

A post shared by Official HELI MAMAN | חלי ממן (@helimaman) on

 

12. שרון כידון

האחריות היא של כולנו #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by sharonkidon (@sharonkidon) on

13. ליהיא גרינר

 

#lihigriner #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by ליהי גרינר עמוד מעריצים ?? (@lihi.griner.18) on

14. אמיר גוטמן

 

15. דני רופ

 

 

16. סנדרה רינגלר

 

כולנו הקשישים של מחר #דילאלימות #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Sandra Ringler (@sandra_ringler) on

 

17. הפרוייקט של רביבו

 

#אלתשליכנילעתזיקנה#הפרויקטשלרביבו#revivoproject#

A post shared by אלירן צור ד' (@eliranzzzz39) on

18. גלית גוטמן

20.  עדן הראל

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by edenharelmenashe (@edenharelmenashe) on

 

21. מרינה קבישר

 

יוזמה מבורכת של @tzahikoma #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Marina Kabisher shaashoua (@marinakabisher) on

22. שלומי קריאט

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by שלומי קוריאט (@shlomikoriat76) on

23. אנחל בונני

כי הם האבא ואמא של כולנו #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Angel Bonanni (@angelbonanni33) on

24. קובי מאור

 

25. אביב אלוש

 

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Avraham Aviv Alush (@avivalush) on

 

26. קרולינה

#אלתשליכנילעתזיקנה #tzahikoma

A post shared by Karolina Avratz (@karolinamusica) on

 

27. שלי גפני

28. פנינה רוזנבלום

 

29. דן שפירא

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Danshapira1 (@danshapira1) on

 

30. לוסי דובנצ’יק

#אלתשליכנילעתזיקנה @tzahikoma

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

 

31. ליאור נרקיס

 

32. שי-לי ליפא

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Shaily Lipa?שי-לי ליפא (@shailylipa) on

 

33. מיקי חיימוביץ’

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Miki Haimovich (@mikihaimovich) on

34. אביב משה

 

#אלתשליכנילעתזיקנה !!!!!!!!!!!!!??

A post shared by Aviv Moshe (@avivmoshe) on

 

35. ירון אילן

36. חני נחמיאס

#אלתשליכנילעתזיקנה #יוםהמשפחה וכל מילה נוספת מיותרת !!!

A post shared by hanny nahmias (@hannynahmias) on

 

37. אסי ישראלוף

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Asi (@asisraelof) on

 

38. טילטיל

 

39. עדי שילון

אל. #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on

 

40. לאה שנירר

בזכותם אנחנו פה❤️ #אלתשליכנילעתזיקנה @tzahikoma

A post shared by Lea Schenirer (@leaschenirer) on

 

41. מאיה בוסקילה

״אל תשליכני לעת זקנה״ אל תשכחו!!!!! טבע האדם זה לשכוח מהר.. אז אולי אעזור לכם לזכור… גם אנחנו נגיע לזקנה!!! ובלי שום קשר, לכבד מבוגרים וזקנים זה אלף בית באנושיות מינימלית. מה שהיה בשבועות האחרונים במדינה גרם לי לבכות המון איפה האנושיות? איפה החמלה? לאן נעלמנו????????? מי מרביץ לזקנים? מי מרביץ לילדים? מי בכלל מרביץ?????? תתעוררו כולם, כי אנחנו לאט לאט הולכים לכיוון עולם רע מאד. אהבה, כבוד לעזזל, למה אנשים מרגישים סוג של כוח ועליונות כשהם מרביצים לחלשים ולחסרי ישע? תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️א ה ב ה !!!!!!!#אלתשליכנילעתזיקנה #צחיקומה #יוזמה

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

 

 

42. רווית אסף

התחקיר על בית האבות בחיפה לא השאיר כמעט אף אחד מאיתנו אדיש למראות המזעזעים במסכת ההתעלליות בזקנים חסרי ישע. זה החזיר אותי כמה שנים טובות ליום בו הסבא הפרטי והאהוב שלי היה בבית אבות בבאר שבע. איש אציל וכריזמטי, ניהל בית, משפחה ועסק למופת… ואז בגיל 80, כשכבר כמה שנים קודם לכן איבד את זוגתו, האישה והעוגן של חייו והסבתא האהובה שלי… חלה הידרדרות דרמטית במצבו הנפשי והפיזי. שנים שהתגורר אצל ילדיו המסורים… עבר מבית לבית ורק כדי להישאר בחיק משפחתו האוהבת. שחלילה לא יהיה לבד… אבל כשכבר הפך להיות סיעודי ונזקק לטיפול אינטנסיבי, אז חיפשנו עבורו את המקום שיתן לו את הכי טוב במצבו. גם טיפול רפואי מלא וגם חיבוק ואולי קצת חברה… ואחרי ברורים ובדיקות הוחלט על המקום. המשפחה תמיד היתה שם, ישבה ליד מיטתו, כמעט ולא היתה דקה ביום שסבא היה לבד… כולם היו שם במשמרות. גם אנחנו הנכדים… אבל אז חלה עוד הידרדרות וסבא הפסיק לדבר, לא קם לבד, לא אכל לבד, לא התקלח לבד ולמעשה לא עשה כלום לבד. נהיה שבר כלי ונזקק להרבה יותר טיפול "שהטריד" כנראה את מנוחתן של האחיות… ואז כל פעם שראה מישהו מאיתנו, מהמשפחה שכל כך אהב ואהבה אותו, ניסה בקצת קולות שעוד יצאו לו מהפה…. להגיד לנו שרע לו! כל פעם הצביע על אחות כזו או אחרת, ניסה להגיד לנו שמרביצים לו… שצועקים עליו… שהודפים בו… שמעללים בו ועושים לו רע!!!! ואנחנו… המשפחה… האנשים הנאורים… לא באמת הבנו אותו…לא האמנו! כי לידינו כולם התנהגו למופת! ואז יום אחד ראינו… והזדעזענו. אבא שלי והאחים שלו ישבו ליד סבא ולא הפסיקו לבכות… הידיעה שהאדם הכל כך אהוב ויקר לך סופג וסובל… ואף אחד לא עוזר לו… כי לא יודעים, זה קשה מנשוא! בלתי ניתן לעיכול! כמובן שמיד הוצאנו את סבא… אבל כבר היה מאוחר. גופו כבר בגד בו. אני רוצה לזכור את סבא בדיוק כפי שהיה רוב שנות חייו… חזק וגיבור, אציל ונעים הליכות, כזה שניהל את העולם! זה היה הסבא שלי! צחי קומא אהובי, תודה שבזכות המודעות שאתה יוצר, אולי עוד כמה זקנים ינצלו. ? @tzahikoma #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Ravit Asaf – רוית אסף (@ravit__asaf) on

 

43. יובל המבולבל

#אלתשליכנילעתזיקנה @tzahikoma

A post shared by יובל המבולבל ? (@yuval_shemtov1_) on

44. שאול בן אדרת

 

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by @shaul_ben_aderet on

 

 

45. אורנה דץ

ככלות כוחי אל תעזבני#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Orna Datz (@ornadatz) on

 

46. טל מוסרי

 

 

 

47.  דנה רון

48. שמעון בוסקילה

 

 

49. הראל מויאל

50. טל מן

51. רותם כהן

 

52. עמוס תמם

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by amostamam (@amostamam) on

53. נועה קירל

54. שירלי בוגנים

 

55. סקאזי

חשבתם שנשכח אותכם ???? לא!!!! #אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Dj Skazi (סקאזי) (@skazi_asher) on

56. דידי הררי

57. עדי רודניצקי

#אלתשליכנילעתזיקנה

A post shared by Adi Rudnitzky Sharon (@adirudnitzky) on

58. רגב הוד

59. איגי וקסמן

60. זאב נחמה