סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

לחיות בשפע מתמיד

מאת: מיכאל פרץ | 9 באוגוסט 2016

מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשאתם חושבים על שפע? כסף? אהבה? דירה מרווחת ומעוצבת? מיכאל פרץ מספר לנו על שפע: מהו, איך משיגים אותו והכי חשוב איך שומרים עליו?

 

מכירים את הסיפור על אותם אנשים שהיו דלי אמצעים כל חייהם ופתאום זכו בלוטו (למשל) בסכום גדול של כסף, איבדו אותו וחזרו להיות חסרי כל? הסיבה לכך קשורה, בין השאר, לתודעה של שפע. למרות שכולנו רוצים שפע רובנו מתנהלים כל הזמן בתחושה של חוסר. מחשבות כמו: אין מספיק, צריך לחסוך ואולי היה לנו טוב אם היה לנו יותר- זוהי צורת התנהלות בתודעה של חוסר.

צילום: shutterstock

צילום: shutterstock

אז מהי תודעת שפע?

תודעת שפע היא בעצם צורת דרך מנטלית המדברת על כך שאנו צריכים להיות מאושרים ומסופקים ממה שיש לנו, בלי להיות תלויים במצבים או אירועים חיצוניים- טובים או רעים. אנו צריכים להתנהל באמונה וידיעה שיש לנו ומגיע לנו כל הטוב שיש. עלינו לנהל את חיינו מתוך מחשבה, ידיעה ואמונה אמיתית של שפע גם כשיש לנו פחות כסף, אהבה או תמיכה ממה שהיינו רוצים.

כאשר אנו נמצאים בתודעת שפע אנחנו בוחרים להיות מחוברים לאנשים מצליחים ושאפתנים. כשאנו בתודעת שפע אנחנו אופטימיים וחושבים חיובי כל הזמן ולא נרתעים מלקיחת סיכונים ולא נבהלים גם כאשר דברים לא מסתדרים כמו שתכננו בהתחלה. אנחנו הולכים בדרכנו ומשיגים את המטרות שלנו באמונה שלמה שאנו מצליחים ולא מפחדים לקחת סיכונים.

צילום: shutterstock

צילום: shutterstock

תודעת שפע היא ההיפך המוחלט מהמרדף הקבוע אחר עוד כסף עוד בתים או עוד אהבה. נכון שכשיש המון כסף אז החיים יותר נוחים וקלים אך כסף לא נותן אושר. אם אתם חולים למשל ואתם רוצים להבריא, אתם צריכים קודם להרגיש בריאים בראש, במחשבה ובאמונה, הבריאות הפיזית כבר תגיע לאחר מכן.

כל מה שאי פעם תרצו כבר נמצא וקיים בשבילכם, עליכם רק להאמין בכך ולהיות מוכנים לקבל מה שמגיע לכם.

 

תגובות

תגובות