שנה חדשה, בית קיץ חדש לזוג קים קרדשיאן וקניה ווסט

תמיר ילינק מאת: תמיר ילינק

קים קרדשיאן וקניה ווסט במשא ומתן לקנות דירה של מיליוני דולרים במיאמי ביץ. הראפר והכוכבת מתכוננים להיסגר על דירת ארבעה חדרים בבית פאנה האוס, מגדל ​​מפואר על האוקיינוס שתוכנן על ידי אדריכל נחשב. המחיר המבוקש הוא 15.5 מיליון דולר, אם כי מחיר המכירה הסופי לא ייוודע עד שייסגר בינואר. בית החוף העתידי של ווסטס משתרע על שטח של יותר מ -4,700 מטרים רבועים של חללי פנים פתוחים ועכשוויים עם מרפסת מעוטרת נוספת.

קים קרדשיאן וקניה ווסט

קים קרדשיאן וקניה ווסט

הדירה נפתחת לתוך חדר גדול המשתרע בחלוקה תת-קרקעית לחדרי מגורים ואוכל, כולם עטופים בחלונות מהרצפה עד התקרה המשקיפים על האוקיינוס. מעצבת הפנים המובילה בפלורידה, פאני חיים, הקימה את חללי הפנים המורכבים, הכוללים תאורה מודרנית, רצפות עץ בהירות ומבטא עץ כהה. יש גם מטבח מבריק, לבן לכה ידי חברת רהיטים איטלקית. מר ווסט, בן 41, שיצא לקו בגדים בשנת 2015, וגברת קרדשיאן, בת 38, בעלת חנויות הבגדים של D-A-S-H ביחד עם אחיותיה, עשויה להפיק תועלת ממקלחת מורחבת בחדר השינה הראשי.

כפי שפרסם ה”ניו יורק פוסט “לראשונה, הזוג קונה את היחידה מיחידה הקשורה לאלכס בלואטניק, אחיו של המפתחים של הבניין והמיליארדר לן בלאבטניק. המוכר בבעלות את היחידה מאז 2015 והניח את הבית למכירה באוקטובר, על פי רשומות רכוש.