דייט ראשון: להתנשק או לא להתנשק?

הלידרים מאת: הלידרים

דייט ראשון יכול לפעמים להראות כמו סרט אימה. אתם נהיים לחוצים, מיוזעים, מודעים לעצמכם יותר מדי ומנסים לשדר מסרים סותרים מוזרים כמו להראות מעניינים אבל להיות כנים וכל זה תוך כדי סמול טוק מביך, הליכות לשרותים וחששות מוזרים כמו שהדייט שלכם יחשוב שאתם עושים קקי.

אבל, מה קורה אם הכול הולך כמו שצריך? האם נשיקה בדייט ראשון היא סטנדרטית ולפרוטקול? או שזה פשוט משהו שקורה? מי עושה את הצעד הראשון?

הנה 11 נשים ומה שיש להן להגיד על הפילוסופיה של נשיקה בדייט ראשון:

דלילה, 24

“אני תמיד אוהבת לשמור את הנשיקה לדייט השני או השלישי. אני יודעת שזה תלוי בדייט עצמו, אבל אני חושבת שש דרכים אחרות להראות שיש עניין בדייט ראשון. אפשר לשבת קרוב, לשים יד על הרגל. לסיכום- אני לא חושבת שיש תשובה נכונה או לא נכונה”

אנדראה, 25

“לעתים רחוקות אני מנשקת מישהו בדייט ראשון. ובכן, לפעמים אני עושה את זה אם אני שיכורה… אבל בדרך כלל אם מעורבות נשיקות אני כבר הולכת הביתה עם הדייט”

גב, 23

“אומייגוד, אם מישהו לא מנשק אותי בדייט, אז אני 100 אחוז בטוחה שהוא החליט שהוא לא מעוניין בי בצורה רומנטית. אני פלרטטנית באופן טבעי לכן אני תמיד עושה מהלכים או נותנת הזדמנויות. אם אני אני מחבקת את הבחור אני אשען מעט אחורה ואסתכל על פניו ועדיין הוא לא ינסה לנשק אותי אז אני אדע שגיים אובר. אני מרגישה שפלירט טוב זה כמו לעשות את חצי הדרך ולתת לבן אדם שממול את ההזדמנות”

טס, 20

כשהאקס שלי נישק אותי בפעם הראשונה, הוא התכופף לעברי, פתח את הפה לפני שהגיע לשפתיים שלי וסוג של מצץ את הפה שלי. מה שהתברר זה שהוא פשוט מנשק ככה. כל פעם שהתנשקו הייתי צריכה לנגב את הפרצוף כי איכשהוא כל החלק מהשפתיים ועד הסנטר היה רטוב. הייתי איתו אולי שלושה חודשים ולא יודעת איך סבלתי את הנשיקות הרטובות האלה”

אלכס, 24

“לאנשים יש את הרעיון המוזר הזה שנוגע לדברים שאסור לעשות בדייט ראשון. לי זה מרגיש קצת שנות החמישים של המאה הקודמת. אם שניכם רוצים ומרגישים שבא לכם להתמזמז אחרי הדייט הראשון- לכו על זה”

טיפאני, 32

“זה לא חובה, אבל אם הדייט הולך טוב אנחנו בדרך כלל מתנשקים. שמתי לב שאני מרגישה יותר נוח להתנשק בדייט ראשון אם פגשתי את הבחור לפני. אם זה דייט מאפליקציה אני צריכה יותר זמן להרגיש בנוח ולראות אם אנחנו מתחברים. אבל אם אתם לא מתנשקים בדייט שני זה כבר לא דייט”

ולרי, 24

“אם יש כימיה, אני אלך על זה. אבל אם לא, אני מעדיפה להימנע מסתם נשיקות ופשוט לא אעשה את זה. בדרך כלל מדובר בכימיה משותפת, אז הצעד הראשון צריך להיות משני הצדדים. אני חושבת שזה טבעי בין גבר לאישה כשיש כימיה אז מתנשקים”

קרן, 24

“בחור שיצאתי איתו לאחרונה לדייט ראשון אמר סלחי לי, ניגב את האף שלו על השרוול ואז ניסה לנק אותי. כאילו בדיוק התנשקנו ובאמצע זה מה שהוא עשה, ניגב את האף המטפטף שלו ואז ניסה להמשיך לנשק אותי. הייתי מבועתת. אני באופן רשמי נגד נשיקות בדייט ראשון על הפה אלא אם כן אני נמשכת לבן אדם. אני חושבת שיותר חמוד לסכם דייט ראשון בנשיקה על הלחי”

ארין, 23

כשהייתי בת 21 התנשקתי פעם ראשונה בדייט ראשון והעיניים שלי היו פקוחות כל הזמן. חשבתי שוא לא שם לב, אבל עכשיו שנתיים אחרי זה דיברנו על זה והוא אמר שהוא בהחלט שם לב אבל לא אמר על זה כלום”

קייט, 23

“יצאתי עם בחור שהתחיל לגרגר לי באוזן אחרי הנשיקה הראשונה. ואז התחלתי להתמקד יותר ויותר בהתנהגות שלו.. ויצא שהוא ממש מתנהג כמו חתול. הוא היה כמו איש החתול. אף פעם לא דיברתי איתו יותר לעולם אחרי הגרגור ההזוי הזה”

קייטי, 21

“הייתי דלוקה על בחור בכיתה ושאלתי אותו אם הוא רוצה ללמוד ביחד, אבל היו לו דברים אחרים לעשות.. אז לא יצרתי איתו קשר עין במשך שבועות. אחרי חודש, שאלתי אותו שוב כי אני מתמידה והוא אמר שכן. בדייט לימודים השלישי הוא פשוט נישק אותי משום מקום וזה היה מדהים. ידעתי שהוא חושב שאני הולכת לרדת עליו כי אני פמיניסטית אבל זה פשוט היה אדיר. אל תפחדו להתחיל עם בחורים בנות!”