איך לרדת במשקל בעזרת אינסטגרם ?

תמיר ילינק מאת: תמיר ילינק

לרדת במשקל בעזרת האינסטגרם

אחד הדברים שמעסיקים כמעט כל אחד במהלך חייו זה המשקל. ובעולם שבו אם לא העלית תמונה שלך לרשת אתה לא קיים, רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו מצטלמים בפוזות שונות ומביכות בשביל להסתיר את המשקל העודף. יש שיגידו שהרשתות החברתיות מטפחות את אידיאל היופי שמוצג על ידי כוכבות וכוכבים משורטטים שמעלים תמונות שלהם בבגדי ים המציגים גוף חטוב, קוביות בטן ותמונות שמוציאות לכולם את העניים בזמן שאנחנו דוחפים עוד עוגייה לפה. לעומתם יש אנשים שמספרים כי האינסטגרם היה זה שנתן להם את זריקת ההתעוררות שהם היו צריכים בשביל להתחיל לשים לב לגוף שלהם.

הפסיכולוגית לינדה פפאדופולוס אומרת “המפתח להצלחה הוא למצוא אנשים שמעוררים בך השראה”

ריכזנו עבורכם 3 סיפורים של אנשים שרזו בזכות האינסטגרם

יכול לעניין אותך גם 

משפחה סינית החליטה לרדת במשקל ביחד, 6 חודשים אחרי הם כמעט בלתי ניתנים לזיהוי

  1. פיי מרשל- 
    פיי בת 23 מלונדון הצליחה לרדת במשקל כ50 קילו וכיום יש לה 11,500 עוקבים באינסטגרם פיי הצטרפה לקבוצת אינסטגרם “slliming world” והצליחה למצוא בקבוצה מקור מצוין למאכלים מופחתי קלוריות והמון מתכונים שעזרו לה לרדת במשקל
    ” לפני שהצטרפתי לקבוצה לא ידעתי להרתיח ביצה קשה” מספרת פיי ” שלא לדבר על להעלות תמונה שלי לאינסטגרם, כשישתפתי את התמונות שלי אנשים לא האמינו שזו אותה הבחורה. בזכות הקבוצה הבנתי שיש מגוון כל כך רחב של דברים וכל כך הרבה אנשים שנמצאים באותו המצב כמוני”
לרדת במשקל

פיי מרשל (מירורס)

2. מאט בריג’ס
מאט בן 35 מיורק הצליח לרדת במשקל כמעט 108 קילו והוא בעל 43 אלף עוקבים באינסטגרם

” כשאימי החורגת תייגה אותי בתמונה עם אבי בפייסבוק, ידעתי שאני צריך לעשות משהו” מאט לקח את עצמו בידיים והיום חמש שנים אחרי זה הוא נראה אדם שונה לחלוטין.
“היום אני מתייג את עצמי בתמונות” סיפר מאט ” אני נהנה לשתף את העוקבים שלי בכל פעילות שאני עושה בין אם אני מטייל עם הכלב או באימון אישי עם המאמן שלי”

מאט בריגס (מירור)

3.פולי מקלפלין

פולי בת 25 מקנט הצליחה לרדת במשקל 25 קילו ממשקלה
“אני מאוד אוהבת לשתף תמונות של השינוי שעברתי, כי הרי בסופו של דבר זו הייתה תמונה בדיוק כזו שגרמה לי לעשות את השינוי” מספרת פולי “אני לא מפרסמת את התמונות שלי בכדי להתרברב, אלא בכדי להראות שהכל אפשרי, כשהייתי 25 קילו יותר מעולם לא חשבתי שאצליח להשיג את המטרה שלי, ואלו היו תמונות בדיוק כאלה שגרמו לי להמשיך ואני מקווה לעשות את אותו הדבר בשביל מישהו אחר”

לרדת במשקל

פולי מקלפלין (מירור)

 

אז אם כבר מאסתם בכל השיטות הישנות של הרעבה עצמית, כושר מוגזם, וניתוחים למיניהם פשוט תפתחו חשבון אינסטגרם מצאו את מקור ההשראה שלכם ותראו איך הקילוגרמים מתחילים לרדת .